Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Genel
Forum Adı: Teknoloji haberleri
Forum Tanımlaması: Teknolojideki son gelismeler,...
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=3100
Tarih: 26.Mayis.2022 Saat 17:29


Konu: Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti
Mesajı Yazan: AfterLife
Konu: Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti
Mesaj Tarihi: 05.Temmuz.2019 Saat 09:01

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialar gerçek çıktı ve Samsung Galaxy Note 10 cep telefonunun kesin tanıtım tarihi belli oldu. Buna göre yeni model beklendiği gibi 7 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti

ABD'nin New York şehrindeki Barclays Center'da yapılacak. Etkinlikle ilgili basına gönderilen davetiyelerde kullanılan görsele göre telefonda ön yüzde tek bir delik şeklinde kamera yer alacak. Bu da iddiaların doğru olduğunu gösteriyor. Daha önceki Note serilerinde olduğu gibi telefonun yine bir kalemi bulunacak. Bu detay da yine davetiyede görülebiliyor.

Eğer daha önceki Note lansmalarındaki süreç izlenirse yeni modelin 19 Ağustos'tan itibaren dünya çapında satışa sunulması bekleniyor. Başlangıç fiyatının 1000 dolar civarında olması beklenen modelin Pro ve normal olarak iki sürümünün olması bekleniyor.

Galaxy Note 10 ile ilgili ortaya atılan iddialara göre önceki modellerden farklı olarak Pro isimli ikinci bir model daha yer alacak. Samsung Galaxy Note 10 Pro, 6.8 inçlik Dynamic AMOLED bir ekrana sahip olacak. Ailenin Pro olmayan sürümü ise yine Dynamic AMOLED 6.4 inçlik bir ekranla gelecek. Telefonlarda satılan ülkeye göre değişiklik gösteren Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerinin bulunması bekleniyor. Ailenin en güçlü modelinin ise 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile geleceği de beklentiler arasında yer alıyor.

alıntı: teknolojioku.com-------------
http://www.mobilgezer.com - mobilgezer  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL Mobil  | Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat