Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

ETA SQL Mobil v3.6 Yayınlandı

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Datakent Haberler
Forum Tanımlaması: Datakent.com son güncellenen programlar, yeni eklenen programlar...
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=2958
Tarih: 21.Agustos.2019 Saat 16:45


Konu: ETA SQL Mobil v3.6 Yayınlandı
Mesajı Yazan: murat turan
Konu: ETA SQL Mobil v3.6 Yayınlandı
Mesaj Tarihi: 30.Nisan.2017 Saat 08:34
ETA SQL Mobil v3.6 Yayınlandı

Neler yeni?
* Stok Cari fiyat bağıntısında kontrol için depo şartı opsiyonel olarak kaldırılabilir duruma getirildi. Bu sayede ETA SQL tarafında bir cari kartı için tüm plasiyerlerde geçerli olacak özel bir fiyat ataması yapılır ise bu opsiyon ile (seçimi kaldırılarak) bu fiyatlama kullanılabilir. v3.5 ve daha önceki serilerde cariye stok için özel fiyat atanacağı zaman ve bu cari kartı iki plasiyetrinde müşterisiyse, bu tanım her iki plasiyer için (depo bağıntısı) ayrı ayrı yapılmak zorundaydı.
* eta sql mobil de Gramajlı barkod veya normal barkod okutmada ürünün cari özel fiyatı olup olmadığına bakılmaksızın direkt stok fiyatı kullanılıyordu. Yeni değişiklikle önce cari bapıntılı fiyat kontrolü yapılıyor.
* sipariş veya fatura giriş ekranında, sağ menüde CARİ RAPORLARI kısmına giridliğinde açılan listeden "cari etkinlikleri" seçimi yapıldığında bağlantı hatsı oluşmaktaydı. Bu hata giderildi.
detaylar için http://www.etawebsis.com - tıklayınız...

-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL MobilSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat