Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

PAROLA DEĞİŞİMİ?

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Stok Takip & Stok Takip Pro
Forum Tanımlaması: Stok Takip için kullanıcı istekleri, önerileri, sorunlar ve çözümler
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=2415
Tarih: 27.Kasim.2020 Saat 20:42


Konu: PAROLA DEĞİŞİMİ?
Mesajı Yazan: farukcomez
Konu: PAROLA DEĞİŞİMİ?
Mesaj Tarihi: 24.Agustos.2012 Saat 11:31
STOK TAKİP PROGRAMI 1,8 İ KURDUM FAKAT ŞİRKET İSMİNE PAROLA İLE GİRİŞ YAPILABİLİYOR BU KONUDA NASIL ŞİFREYİ DEĞİŞTİREBİLİRİM NAPMAM GEREKİYO ŞİFREYİ UNUTTUM DİYE BİR İBARE YOK DİREK ESKİ PAROLAYI SORMAKTA.. BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ?Cevaplar:
Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 25.Agustos.2012 Saat 10:14
Merhaba, Programın kurulum klasöründe DBS adında bir klasör varedır ve bu klasörde KBLG adında bir dosya vardır.
 
http://www.datakent.com/FreeApps/ParadoxSQL.rar - www.datakent.com/FreeApps/ParadoxSQL.rar    dosyasını indirin ve içerisindeki SQL adındaki uygulama dosyasını çalıştırın. Veri tabanı yolunu programı kurduğunux DBS dizinine yönlendirin ve listeden de KBLG.DB dosyasını seçip TABLO AÇ komutuna tıklayın. Detayda en az bir kayıt görürsünüz.
 
Stok Takip v1.8 için SIFRE ve SIFRE2 alanları vardır. Bu alanlardaki değerler MD5 denilen doğrulamaları içerir ve her iki alanında birbirine eşit olmaması gerekir !
 
SIFRE alanına çift tıklayıp düzenleme konumuna geçin ve aşağıdaki MD5 değerini alana yapıştırın.
 
C4CA4238A0B923820DCC509A6F75849B
 
hiçbir şekilde boşluk olmamalı. Yapıştırma sonrası aşağı oka basıp mevcut satırdan çıkıp Paradox SQL uygulamasını kapatın. Şifreniz   1  olaraktır.
 
Kasa EX V7 ve SFC EX sürümlerde bu yönlü bir işlem yapılmak istenirse, yine DBS klasörü seçilir ve Users.db dosyası budefa seçilir. Değişecek alan adı USERPASS dir.
 
Örnek Resim:
 


-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL MobilSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat