Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

KDV dahil stok girişi ve çıkışı

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Stok Takip & Stok Takip Pro
Forum Tanımlaması: Stok Takip için kullanıcı istekleri, önerileri, sorunlar ve çözümler
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=2299
Tarih: 27.Kasim.2020 Saat 08:40


Konu: KDV dahil stok girişi ve çıkışı
Mesajı Yazan: Dogus
Konu: KDV dahil stok girişi ve çıkışı
Mesaj Tarihi: 28.Ocak.2012 Saat 12:25

Öncelikle böyle bir programı ücretsiz sunduğunuz için teşekkür ederim, elime para geçen ilk fırsatta stok cari fatura programınızı alıcam o zaman muhasebe işlemlerimiz daha sağlıklı olucak inş.

 
Benim yetkililere bir sorum var programı indirdim stok kartı oluşturdum fakat stok girişi ve çıkışı yaparken ürün kartına girdiğim kdv oranı fiyata dahil şekilde giriş ve çıkış nasıl yaptırabiliriz?
 
Özetle 100 liraya kdv dahil sattığım bir ürüne çıkış verdiğimde sistem + %18 yapıyor ve 118 TL yazıyor. Hatayı düzeltmek için elle 84-85 TL civarı bir rakam giriyorum. KDV dahil giriş çıkış yaptırma ayarı varsa anlatırsanız sevinirim.
 
İyi ÇalışmalarCevaplar:
Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 02.Subat.2012 Saat 19:16
Merhaba, programda opsiyon olarak girdiğim fiyat kdv dahildir yada hariçtir gibi bir opsiyon yoktur. fiyatı girip ayrıca kdv oranı girerseniz program giriş ve çıkışlarda fiyata +kdv uygular. ya fiyatları kdv dahil girip kdv oranını boş bırakacaksınız, yada kdv hariç girip kdv oranı gireceksiniz.

-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL MobilSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat