Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

excelle aktarma özelliği

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Barkod Etiket Basim
Forum Tanımlaması: Barkod Etiket Basim için kullanıcı istekleri, önerileri, sorunlar ve çözümler
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=2011
Tarih: 24.Ekim.2019 Saat 03:07


Konu: excelle aktarma özelliği
Mesajı Yazan: zebur38
Konu: excelle aktarma özelliği
Mesaj Tarihi: 27.Kasim.2010 Saat 13:32
güzel bir program yapanların ellerine sağlık yalnız aceba programa yaptığımız barkodları excelle aktarma özelliğide eklenebilirmi? yada a4 sayfa yapısında küçültme büyültme ve 1 barkodu bir a4 sayfasının tamamına istediğimiz boyutta 1 sayfanın tamamına çıkarabileceğimiz şekilde özellikler eklenebilirmi? olursa memnun olurum o zaman program daha kullanışılı olur şimdiden teşekkürler.Cevaplar:
Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 28.Kasim.2010 Saat 09:03
Merhaba, yazılımın hata olmadıkça yeni sürümü tasarlanmayacak. Gelişimi hata olmadıkça durdurulduç Öneriler için teşekkürler.

-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL Mobil


Mesajı Yazan: A123
Mesaj Tarihi: 01.Aralik.2015 Saat 12:19
program açılışta error $2108 hatası veriyor.

daha sonra da veri al kısmından excelden veri çekmeye çalışırken TTAB:cannot perform this operation on a closed dataset hatası veriyor.


Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 07.Aralik.2015 Saat 09:10
Merhaba, bahsettiğiniz hata geçici tablolar için kullanılan BDE hatasıdır. BDE kurulmamış olabilir (ürünler >> ücretsiz programlar) veya programı YÖNETİCİ modda (kısayol'a sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır) çalıştırmamış olabilirsiniz.

-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL MobilSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat