Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Active Sync

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Mobil Yazılımlar ( Pocket PC için )
Forum Tanımlaması: Mobil Sözlük, Mobil Kasa,.... soru ve sorunlarınız için bu bölümü kullanabilirsiniz.
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=2003
Tarih: 26.Mayis.2022 Saat 12:19


Konu: Active Sync
Mesajı Yazan: turknetyazilim
Konu: Active Sync
Mesaj Tarihi: 18.Ekim.2010 Saat 17:23
Window 7 ye Active Sync 4.5 Kurmaya Kalktığımda aşağıdaki gibi bir hata aldım.
http://pic1.resimupload.com/r8/resim_933317023.jpg">activesync4.5.jpg

Microsoft ActiveSync, Windows Mobile işletim sistemi tabaKaydet, Listeyi Yenilenlı akıllı telefonlar (smartphone) için çıkan en son eşleme (senkronizasyon) yazılımıdır.

ActiveSync , Microsoft Outlook verilerini (e-postalar, kişiler, notlar, görevler vb) Windows Mobile işletim sistemine sahip cep telefonunuz ile tam anlamıyla eşitleyebilir. Outlook dışında kalan diğer bilgilerinizi, Office belgelerinizi, müziklerinizi, resimlerinizi, videolarınızı cep telefonunuza kolaylıkla aktarmanızı sağlar.

ActiveSync masaüstü bilgisayarlarıyla senkronize olmanın yanı sıra; bilgisayarınıza fiziksel erişiminiz yokken herhangi bir kablosuz ağa bağlanıp internet üzerinden Microsoft Exchange Server 2003 aracılığıyla, elektronik posta, takvim, görev listesi ve irtibat bilgilerinizi günceller .

ActiveSync'İn 4.5 sürümü USB kablosundan, Bluetooth ya da Kızıl Ötesi üzerinden bilgisayarınızla bağlantı kurabilir. Ayrıca Microsoft Exchange'in bilgisayar ile ortaklık ve bağlantı konusunda çeşitli sorunları çözen iyileştirme ve güncellemeler içermektedir.

Editör Notu: ActiveSync, Windows Vista'dan sonra değişmiş olup Windows Mobile Device Center (Windows Mobile Aygıt Merkezi) adını almıştır.

http://www.programlar.com/tr/windows/cep-mobil-programlari/windows-mobile-device-center - Eğer Windows Vista, Windows 7 gibi daha yeni bir işletim sistemi kullanıyorsanız Windows Mobile Device Center sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Direk İndirme Sayfası : __http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=46f72df1-e46a-4a5f-a791-09f07aaa1914

iyi ÇalışmalarCevaplar:
Mesajı Yazan: AfterLife
Mesaj Tarihi: 05.Aralik.2012 Saat 11:33
Resimde bir sıkıntı var resim açılmıyor
 
iyi çalışmalar


-------------
http://www.mobilgezer.com - mobilgezer  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL Mobil  | Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat