Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

stok programı hakkında

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Stok Takip & Stok Takip Pro
Forum Tanımlaması: Stok Takip için kullanıcı istekleri, önerileri, sorunlar ve çözümler
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=1737
Tarih: 27.Kasim.2020 Saat 06:50


Konu: stok programı hakkında
Mesajı Yazan: fundadumanli
Konu: stok programı hakkında
Mesaj Tarihi: 20.Nisan.2009 Saat 14:03
merhaba ben bu programı yeni kullanıyorum.stokları girdim adetleri kritik stok seviyesi denen sütuna yazdım.şimdi rapor almam gerekli acaba yanlış yeremi yazdım.bakiyeyi(miktarı) görmek istiyorum.bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirimCevaplar:
Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 21.Nisan.2009 Saat 09:31
merhaba, stok işlemlerinde kayıtlı stoklar bölümündeki raporlarda bakiye raporları olması gerkeiyor. kritik stok seviyesi sadece stok çıkış esnasında girdiğiniz miktar seviyesine düşme olursa yarı almanızı sağlayacak bir sistemdir. bakiye raporları ile ilgisi yoktur.

-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL Mobil


Mesajı Yazan: hemakes
Mesaj Tarihi: 23.Temmuz.2009 Saat 17:19
Merhabalar,
Bir raporda hem stokta miktarlı hemde stoklar için kritik değerini görmem mumkun mu. Bu şekilde sistem de hangi urunlerin kritik notaya yakın olduğunu görebilirim... Serbest rapor kısmından bole bi rapor tasarlayabilir mi yim ?


Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 25.Temmuz.2009 Saat 10:11
Merhaba,
ücretsiz sunulmuş stok takip yazılımında bu yönlü bir rapor mevcut dğeil.yazılımın SQL sürümünde bu yönlü bir eklenti mevcut. serbest rapor tasarımcı sql sorguları ile rapor hazırlatmaktadır. tek bir sql sorgusu ile tek bir raporda hem kriti kseviyesi hemde bakiye durumu göstermesi zor gibi. iki rapor değerlerinin birleşmesi gerekir ki bunu serbest rapor tasarımcı desteklemez. fakat kritik seviyedeki stokları ayrı stok bakiye raporunu ayrı rapor olarak tasarlayabilirsiniz.
iyi çalışmlar dilerim.


-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL MobilSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat