Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

birden fazla depo

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Stok Takip & Stok Takip Pro
Forum Tanımlaması: Stok Takip için kullanıcı istekleri, önerileri, sorunlar ve çözümler
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=1631
Tarih: 25.Subat.2020 Saat 20:45


Konu: birden fazla depo
Mesajı Yazan: tezcanvarol
Konu: birden fazla depo
Mesaj Tarihi: 27.Aralik.2008 Saat 08:03
selamlar, öncelikle ücretsiz yazılım kullandırdığınız ve destek verdiğiniz için sizi kutlarım.
 
ben yazılımı inceledim ve benden istenen sorunların birçoğunu çözebileceğini gördüm fakat bir sorunum var:
 
bizde birden fazla depo var. bir anadepo ve şantiye depoları var. programda tek depo olduğundan sorun oluyor. bunu çözebilmek için hareket açıklamalarına girişlerde "ana depo", çıkışlarda ise "şantiye adı" yazarak malın hangi depoya gönderildiğini ve anadepo stok rakamlarını görebiliyorum fakat şantiyelerdeki mallardan kullanılanları çıkamıyorum.böylelikle kullanılan mallar da açıklamalardan liste aldığımda şantiyede gözükmüş oluyor. bu sorunu nasıl çözebiliriz? ücretli versiyonlarda çoklu depo olanağı var mı?
 
saygılarımla.Cevaplar:
Mesajı Yazan: Guests
Mesaj Tarihi: 27.Aralik.2008 Saat 17:38
merhaba, stok takip yazılımında çoklu depo özelliği bulunmamaktadır.Fakat yazılımın ücretli sürümünde çoklu şirket açma(birbirinden bağımsız) özelliği bulunmaktadır.


Mesajı Yazan: tezcanvarol
Mesaj Tarihi: 29.Aralik.2008 Saat 11:24
duygu hanım,
 
yanıtınız ve ilginiz için teşekkür ederim. benim öğrenmek istediğim farklı şirketler açmak değil, aynı şirketin farklı lokasyonları olan birden fazla deposunun bilgilerini tutabilmekti. bu mümkün mü acaba ücretli veya ücretsiz sürümde?
 
ayrıca forumlarda bazı kullanıcıların yanıt süresine yönelik eleştirilerini ve haksız eleştirilerini okudum. bu konuda insanların yaptığı terbiyesizlik boyutuna varan eleştiriler lütfen şevkinizi kırmasın. bence hem ücretsiz versiyonlar sunarak hem de destek vererek çok önemli bir iş yapıyorsunuz, sizi kutlarım.


Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 31.Aralik.2008 Saat 13:53
merhaba, bahsettiğiniz özellik ücretli ve ücretsiz sürümlerde mevcut değildir. ilginiz için teşekkür ederim. iyi çalışmalar...

-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL MobilSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat