Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

stok takip

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Stok Takip & Stok Takip Pro
Forum Tanımlaması: Stok Takip için kullanıcı istekleri, önerileri, sorunlar ve çözümler
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=1314
Tarih: 27.Kasim.2020 Saat 20:22


Konu: stok takip
Mesajı Yazan: kwon
Konu: stok takip
Mesaj Tarihi: 19.Subat.2008 Saat 13:19
Merhabalar.Öncelikle stok takip proğramını ücretsiz kullanıma sunduğunuz için tşk.Benim sorunum şudur;Stok takip proğramı bünyesinde en fazla kaç adet stok kartını barındırabilir ve bu stok kartlarını stok girişleri modülündeki veri al butonundan almak mümkünmüdür.Eğer alabiliyorsak dosya formatı ve uzantısı ne şekilde olmalıdır.tekrar tşk ediyorum yazılımında ve dağıtılmasında yardımcı olan arkadaşlara.Cevaplar:
Mesajı Yazan: kwon
Mesaj Tarihi: 20.Subat.2008 Saat 13:47
ya kimseler yok mu bu pro. yu bilen duyan kullanan.Veri girişini nasıl yapacağız?


Mesajı Yazan: murat turan
Mesaj Tarihi: 22.Subat.2008 Saat 04:31
merhaba, stok takip yazılımının vertiabanı paradox olduğundan paradox 1 milyon satırdan fazla veri barındırmaz. tabi 100 bin veriyi aşınca yavaşlama görünür. ve veri alımı için fomunda bir konu var. VE veri alımında EXCEL dosya formatı kullanılmakta ve belirli bir sğtun sırasına göre alım yapmaktadır. sütun sıralamsı forum http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=1188&PN=2 - http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=1188&PN=2   ADRESİNDE bahsettiğiiz konu açılmıştır.

-------------
http://www.kasatakip.com - Kasa Takip  |  http://www.caritakip.com - Cari Takip  |  http://www.evraktakip.com - Evrak Takip  |  http://www.etasqlmobil.com - ETA SQL MobilSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat