Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

evrak takip

Nereden Yazdırıldığı: Datakent
Kategori: Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü
Forum Adı: Evrak Takip Programi
Forum Tanımlaması: Evrak Takip Programi için kullanıcı istekleri, önerileri, sorunlar ve çözümler
URL: http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=1301
Tarih: 19.Nisan.2024 Saat 14:52

Konu: evrak takip
Mesajı Yazan: KAAN
Konu: evrak takip
Mesaj Tarihi: 07.Subat.2008 Saat 07:50
Merhaba devlet tiyatroları genel müdürlüğünün bazı birimlerinde hazırladığınız evrak kayıt programını kullanmaktayız ancak bizim açımızdan bazı eks**likleri var programı bizim daha cok işimize yarayacak şekilde modifiye etmeniz mümkün mü hazırladığınız yazılım ücretsiz ama gerçekten bize tam olarak uymayan haliyle bile cok işimize yarıyo eğer değişikleri yapmanız gerçekten çok zaman alacaksa veya uğraşmak istemezseniz programın kaynak kodlarını vermeniz durumunda gerekli değişikleri kendimiz de yapabiliriz yaptığınız program için teşekkürler programda değişiklik yapmak istememizi iyi karşılamayabilirsiniz ama yapacağımız değişiklikler işimizi çok kolaylaştıracak inşallah bi sonuca ulşabiliriz tekrar teşekkür ederim. 

kaan arıcı

-------------
kaanarici

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Deadly_scorpion
Mesaj Tarihi: 08.Subat.2008 Saat 11:24

Merhaba! Konu beni ilgilendirmez Fakat size şunu söylemek istiyorum ki;

Tutumunuz bana yanlış geldi.Programın gerekli geliştirilmesini yaparsanız emeğiniz karşılığı bir ücretlendirme gerekiyorsa verebiliriz gibisinden bir teklif sunsanız daha hoş olurdu ki zaten basit işlemler uygulanacaksa Reis(Administrator) size bu konuda zaten yardımcı olurdu eminim.Emek harcanmış bir programı kaynak kodlarını alıp geliştirmek pek hoş olmaz fikrindeyim.

Umarım anlatabilmişimdir Hocam.

-------------
Belki bir parça tuhafım...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat