Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > EDYS - Elektronik Doküman Yönetim Sistemi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Acil Yardım
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Acil Yardım

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: aksaray
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 32
  Alıntı gezginc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Acil Yardım
    Gönderim Zamanı: 20.Temmuz.2018 Saat 17:00
Merhabalar bugün elektrikler gitti geldi ekranda görüldüğü gibi edys services çalışmıyor. Kafama şuda takıldı elektrikler gitmeden öncede bugün elektrikler gitmeden önce sabahtan java güncellemesi geldi sunucuya ama yinede elektrikler gidinceye kadar servisler aktifti. Güncellemeden sonra elektrikler gittiği için pc kapandı sorasında etkilendi. Belkide Java güncellemesinden sonra pcyi kendim kapatsam yada yeniden başlatsam belki yine servis çalışmayacaktı. Sistem windows server 2008 32 bit ve sql 2008 r2'dir. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz. Aşağıdaki adreste hatanın olduğu resim mevcut.
Aktif olarak kullanıyorum hızlı dönüş olursa çok sevinirim özellikle murat bey kurucu olaraktan sizden acil yardım bekliyorum   

http://i.hizliresim.com/DDd18v.png
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Temmuz.2018 Saat 10:28
Merhaba, programın hata günlüklerini nereye yönlendirmişseniz "varsayılan: C:\AFiles\Exceptions\" o klsöre de servise ait günlüğe bakınız. Bazı durumlarda windows'un günlüklerinede edys servisi log atabiliyor.Bu kısma bakmak için de ÇALIŞTIR'a giriniz ve "eventvwr.msc" komutunu çalıştırıp windows günlüklerini kontrol ediniz. Özellikle servislerden edys servisi start etmeyi deneyip hemen windows günlüklerinden aldığı loga bakınız. Windows servisleri "services.msc" ile çalıştırdan çalıştırılabilir.
Yukarı Dön
gezginc Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: aksaray
Gönderilenler: 32
  Alıntı gezginc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Temmuz.2018 Saat 08:33
Murat bey java güncellemesinden etkinlenmiş güncellemeyi kaldırınca düzeldi teşekkürler.
Big smile
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Temmuz.2018 Saat 15:04
denetim masasında java komutuyla java ayar formunu açıp güncellemeleri buradan devre dışı bırakabilirsiniz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,184 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]