Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > EDYS - Elektronik Doküman Yönetim Sistemi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: edys login şifresi kiliti kaldırma
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

edys login şifresi kiliti kaldırma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı yucel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: edys login şifresi kiliti kaldırma
    Gönderim Zamanı: 23.Kasim.2017 Saat 09:03
Sayın yönetici, 
EDYS programının admin şifresin arkadaşlarımızın yanlış girmesinden dolayı bloke oldu.Şifre blokesini nasıl kaldırabilirim? Admin yetkim elimde değil.Veritabanından ulaşamadım. Bu tür sıkıntılara mahal vermemek için elimde ikinci bir admin kullanıcım olsa program yetkileri verirken herhangi bir çakışma olur mu? SMS şifre sıfırlama sistemini kullanmıyoruz. İyi çalışmalar.
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Kasim.2017 Saat 10:53
Merhaba, sistemde iki yönetici vardır. Birisi sysadmin diğeri onun da üstü kurum yönetici pozisyonundaki kullanıcıdır.  SQL Server Management Studio yu açınız ve NEW QUERY ile boş bir sorgu sayfası açıp aşağıdaki script'i yapıştırın.

select * from [edys].[dbo].[Users]

akabinde F5 veya EXECUTE ile ilk iki kullanıcının USERNAME sütunlarına bakın. Bloke olmayan diğeriyle sisteme girmeyi deneyiniz ve diğerini de bu kullanıcı ile sıfırlayabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,187 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]