Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > CD-Takip (CD Kiralama)
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: cd takip 2.03 versiyon
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

cd takip 2.03 versiyon

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: zonguldak
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı tuncmuzik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: cd takip 2.03 versiyon
    Gönderim Zamanı: 04.Nisan.2010 Saat 12:52

benim soru num pc ye format atmak zorunda kaldım.cd takip programını hardiskin d sine kurdum.yedeklerinide  d ye almıştım.şimdi yedekleri tersine yüklemek istiyorum.nasıl yapabilirim.bütün müşterilerim film kayıtlarım onda idi.şimdiden teşekkürler.tuncmuzik@hotmail.com mail adresim sürekli açık

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Nisan.2010 Saat 07:51

bilgisayara sadece bde yi kurun ve exe dosyasının kısayolunu masa üstüne alın. (takipci.exe) yeniden kurmanıza gerek yokdur.

Yukarı Dön
SheLCHuq Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Bursa
Gönderilenler: 2
  Alıntı SheLCHuq Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Mayis.2011 Saat 02:07
S.a Cd takip programını daha önce işyerinde kullanıyordum ancak Windows 7 32 bitti ve şuanda Windows7 64 bite geçtim Cdtakip i kuramıyorum yardımcı olabilirmisiniz? iletişim selcuk_arslan@live.com faceden mesaj atarsanız sevenirim messenger ile aram yok Smile

Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar
Yukarı Dön
SheLCHuq Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Bursa
Gönderilenler: 2
  Alıntı SheLCHuq Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Mayis.2011 Saat 02:22
Orjinalini yazan: SheLCHuq

S.a Cd takip programını daha önce işyerinde kullanıyordum ancak Windows 7 32 bitti ve şuanda Windows7 64 bite geçtim Cdtakip i kuramıyorum yardımcı olabilirmisiniz? iletişim selcuk_arslan@live.com faceden mesaj atarsanız sevenirim messenger ile aram yok Smile

Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

teşekkürler biraz forumu dolaştıktan sonra atladığım noktayı fark ettim yönetici olarak çalıştırarak sorunu çözdüm Smile
Yukarı Dön
vestt Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: istanbul
Gönderilenler: 3
  Alıntı vestt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Subat.2017 Saat 20:11
slm hayirli aksamlar olsun  firmamda cd dvd kiralama isi  yapiyorum program güzelemeginize saglik 
ama ayni filimi  birisine verdigimde   ikinci kisiyede kiraya  veriyor  kiradan geri gelmeden  ayni flim iki kişiye vermese daha iyiolurdu umarim bu sorunu düzeltirsiniz saygilar  tsk  ler

Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Subat.2017 Saat 09:14
Merhaba, elinizde aynı filmden dört kopya varsa nasıl olacak? Bu sorun dediğiniz sorundeğildir. Diğer bur durum ise yazılımın gelişim süreci ne yazıkki tamamen durmuş olup, yeni sürümü çıkmayacaktır. İyi çalışmalar.
Yukarı Dön
vestt Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı vestt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Subat.2017 Saat 20:10
slm egrki birden fazla  dvd oldugunda örnek  176-1     176-2  176- 3  176-4   gibi numaralndirdim ve 
dedigim gibi 176-1 olan dvd müsterideyken ayni filimi tekrar veriyor  sorunum budur bu konuda yardimci olabilirsniz sevinirim  suan  ben cd tkip  trsoft v 1 kullaniyorum  
Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Subat.2017 Saat 08:14
programı siteden indirip denedim ve bahsettiğiniz şekilde yazılımda hata mevcuttur. Stok miktarı bir olmasına rağmen ve film kirada gözükmesine rağmen uygulama filmi kiraya verebilmektedir. Bu yazılım çok eski olduğundan arşive kaldırılmış. Arşiv DVD leri de merkez dışında. Kısa vade de bu hatanın onarılması olasılıksızdır. İyi çalışmalar.
Yukarı Dön
vestt Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı vestt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Subat.2017 Saat 21:09
yine  ilgilenirseniz sevinirim inanin büyük bir heyacanla beklemketeyim simdiden tskkürler  
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,184 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]