Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Firma-Müsteri Çek Takip Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: YINE FORMAT YINE GIRDILER SILINDI
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

YINE FORMAT YINE GIRDILER SILINDI

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 9
  Alıntı ukaratac Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: YINE FORMAT YINE GIRDILER SILINDI
    Gönderim Zamanı: 29.Aralik.2009 Saat 23:15
YINE FORMATTAN SONRA BUTUN  GIRDILER SILINDI. (VISTA KULLANIYORUM )NERDE HATA YAPIYORUM

1. FORMATTAN ONCE C: DE BULUNAN CEK TAKIP PROGRAMINI BASKA BIR YERE D: KOPYALADIM 
2. FORMATTAN SONRA BDE YI VE CEK TAKIPI KURDUM. 
3. D: DE BULUNAN KLASORU OLDUGU GIBI YENI KLASORUN YERINE TAMAMEN GERI COPY PASTE YAPTIM.
4. AMA NE YAZIKKI YINE  HICBIR GIRDI GORUNMUYOR. 

LUTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ .
Yukarı Dön
Guests Açılır Menü Göster
Guest
Guest
  Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Aralik.2009 Saat 16:20
merhaba;
  vista kullanıyorsanız "yönetici olarak çalıştır "komutunu deneyin vistalarda bu yönlü sıkıntılar olabiliyor.
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Nisan.2010 Saat 07:55
çek takip yazılımının verileri kurulu olduğu klasörde saklanır. format öncesi program kök dizinini bir yere yedek alıp sadece BDE yi kurmanız ve sonrasında yedek klasörünü istenilen yere taşıyıp klasör içerisindeki uygulama dosyasını kısayol oluşturup çalıştırmanız yeterli olacaktır. visya veya 7 kullanıyorsanız yönetici modda çalıştırmanız gerekiyor.
Yukarı Dön
rasura Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: ısparta
Gönderilenler: 1
  Alıntı rasura Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Ekim.2010 Saat 19:32
unknown internal operating system error hatası veriyor ne yapmalıyım
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Ekim.2010 Saat 12:46
merhaba, işletim sisteminiz nedir?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,227 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]