Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Datakent Haberler
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Norton 2010 ve Sonar v2
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Norton 2010 ve Sonar v2

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Norton 2010 ve Sonar v2
    Gönderim Zamanı: 12.Ekim.2009 Saat 09:23
Merhabalar, yıllardır lisanslı norton kullanıcısıyım. yeniçıkan norton 2010'a da ücretsiz geçiş yaptım. fakat geçtiğime pişman oldum. sonar 2 dosya isimlerine ve çalıştıkları konuma göre virüstür diyebiliyor. bukadar aptalca bir yöntem daha önce avast'da rastlamıştım. dosyanın adı favorites veya secret veya godestination ise bunlar virüs tür diyor inceleme ihtiyacı bile görmüyor. yeni norton 2010 anti virüs çok zeki leb demeden lahana diyor.
datakent.com da bulunan ücretsiz Favorites ve Secret yazılımlarıda bundan haliyle nasipleniyor, açıldıkları anda norton tarafından siliniyorlar. norton'a bu sorunu rapor ettim, gelen cevap: Dosya isimlerini değiştirin.
saygılar...

Düzenleyen murat turan - 12.Ekim.2009 Saat 09:24
Yukarı Dön
turknetyazilim Açılır Menü Göster
Moderator Group
Moderator Group
Simge

Bulundugu Yer: Balıkesir
Gönderilenler: 214
  Alıntı turknetyazilim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Ekim.2009 Saat 17:30
Murat abi bu adamlar yazmaya üşenmiştir.Big smile
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Ekim.2009 Saat 23:29
norton ayarlardan sonar gelişmiş mod'u devre dışı bıraktım. normal modda çalışıyor, birazdaha iyidir.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,203 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]