Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Yeni bilgisayarıma bilgileri nasıl aktarırım?
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Yeni bilgisayarıma bilgileri nasıl aktarırım?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı ozt_cigdem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Yeni bilgisayarıma bilgileri nasıl aktarırım?
    Gönderim Zamanı: 03.Mart.2009 Saat 09:33

Sayın Yetkili,

Stok Takip programınızı (1.5.0) beğenerek kullanmakta idim.Ancak bilgisayarım değiştirilince eskiden masaüstünde bulunan stok takip programının içindeki bilgiler copy+paste ile yeni bilgisayarıma geçmedi.Mutlak bunun bir yolu vardır.Ama benim bu konuda yeterli bilgim yok.Yeni bilgisayarıma eski bilgilerimi nasıl taşıyabilirim.İmece usulü eski bilgisayarı açıp bilhileri ççıktı aldıktan sonra yeni bilgisayara tek tek giriş yapmak çok zamanımı alacak.Rica etsem bana acil cevap verir misiniz?Zira yeni kayıtlar birikmeye başladı.

İyi çalışmalar.

Çiğdem ÖZTÜRK ÇINAROĞLU
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Mart.2009 Saat 18:02
merhaba,

eski bilgisayarınızda stok takip yazılımını kurduğunuz dizini yeni bilgisayarınızın C:\ sürücüsüne aynen kopyalayın. sornasında www.datakent.com/programlar/bde51.exe dosyasını yeni bilgisayara indirin ve kurun. son olarak yeni bilgisayara taşıdığınız stok dizini içerisinde adı stok olan dolap simgeli dosya göreceksiniz bu dosyay sağ tıklayıp >> gönder >> masa üstüne kısayol sıralamsı ile yazılımın bir kısayolunuda masa üstüne oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz.
Yukarı Dön
emin48 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: muğla
Gönderilenler: 5
  Alıntı emin48 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Temmuz.2009 Saat 22:27
Program D:\ sürücüsüne kurulur mu?
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Nisan.2010 Saat 07:46

stok takip yazılımını istediğiniz sürücüye kurabilirsiniz.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,250 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]