Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Kasa Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Programın farklıbir bilgisayara taşınması
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Programın farklıbir bilgisayara taşınması

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı mm_tt Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Programın farklıbir bilgisayara taşınması
    Gönderim Zamanı: 03.Subat.2009 Saat 15:48
İyi çalışmalar, 1)2 yıldır sizin kasa programınızı kullanmaktayız.Fakat bunu başka bir bilgisaya aktarmak istiyorum,bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. bunu yapmak için izleyeceğim yol ne olmalı, 2) vista yüklü bir bilgisayarda kullanabilirmiyim, 3) bu programı flash bellekte saklayıp işlemlerimi onda tutabilirmiyim. bilgisayarda sürekli kalmasını istemiyorum. Destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Düzenleyen murat turan - 04.Subat.2009 Saat 08:52
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Subat.2009 Saat 08:55
Merhaba,

eski biglisayarınızda C:\Kasa dizinini aynen yeni bilgisayarınızın C:\ sürücüzüne kopyalayın. www.datakent.com/programlar/bde51.exe programınıda indirip yeni bilgisayarınıza kurun. yeni bilgisayarınıza kopyaladığınız KASA dizini içerisinden KASAPRO dosyasının bir kısayolunu masa üstüne alıp progrmı çalıştırabilirsiniz.
Yukarı Dön
garagevht Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Alıntı garagevht Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Agustos.2009 Saat 11:31
Orjinalini yazan: murat turan

Merhaba,

eski biglisayarınızda C:\Kasa dizinini aynen yeni bilgisayarınızın C:\ sürücüzüne kopyalayın. www.datakent.com/programlar/bde51.exe programınıda indirip yeni bilgisayarınıza kurun. yeni bilgisayarınıza kopyaladığınız KASA dizini içerisinden KASAPRO dosyasının bir kısayolunu masa üstüne alıp progrmı çalıştırabilirsiniz.
.
bende farklı bir bilgisayara taşımaya çalıştım fakat galiba başaramadım.kasa açılışta hata veriyo kasa açılış ekranı geliyo fakat şifreyi giriyom açılmıyo.yeni bilgisayar vista yüklü onunla ilgili bişey olabilirmi acaba. şimdiden teşekkürler
Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Eylül.2009 Saat 11:05
merhaba vista var ise ufak bir ayar yapmak gerek www.datakent.com/vista.pdf dosyasını inceleyip sorunu çözebilirsiniz sanırım.
Yukarı Dön
ilyas Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: izmir
  Alıntı ilyas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Haziran.2011 Saat 17:35
merhaba ben kasa takip v7.0 ücretsiz programı kullanıyorum bilgisayarım çöktü winds xp kurulumunu yaptım kasa programının yedeklerim var yeni kurulumu nasıl yapmalıyım 

Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Haziran.2011 Saat 10:26
Merhaba, programın kök klasörünü yedek aldıysanız, aynı klasörü herhangi bir sürücüye taşıyın. www.datakent.com/programlar/bde51.exe   dosyasını indirip kurun (windows 7 kullanıyorsanız sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırarak kurun) kopyaladığınız kasa klasöründeki KASAPRO dosyasının kısayolunu masa üzerine alın ve çalıştırın.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,211 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]