Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Genel > Teknoloji haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Vistada çalışmayan yazılımlar artık çalışacak !
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Vistada çalışmayan yazılımlar artık çalışacak !

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Vistada çalışmayan yazılımlar artık çalışacak !
    Gönderim Zamanı: 18.Ocak.2009 Saat 17:44

Microsoft, yayınladığı yeni araç ile eski uygulamaların Vista uyumsuzluğunu tarihe gömecek.

Çok büyük umutlarla sistemlerine Windows Vista yükleyen kullanıcıların büyük bir bölümünün şikayetçi olduğu konulardan biri, hiç şüphesiz yeni Windows'un eski Windows uygulamalarını çalıştırma konusunda sıkıntı yaşamasıydı.

Bunun önüne geçmek ve Windows Vista altında önceki Windows sürümlerindeki araçların kullanımını mümkün kılmak için geliştirilen Enterprise Desktop Virtualization'un beta sürümü nihayet geçtiğimiz günlerde Microsoft'un resmi web sitesinde yayınlandı. Aralarında Windows 2000 ve XP'nin de bulunduğu önceki sürüm Windows uygulamalarını sanallaştırma teknolojisini kullanarak Vista altında çalışabilir hale getiren araç, Windows Vista'ya terfi eden ancak eski Windows uygulamalarını da yeni işletim sistemlerinde kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Yazılımın beta sürümünü sisteminize indirmek için tılayınız. Gerekli sayfaya ulaşmak için Live ID'nizi kullanmanız gerektiğini de hatırlatalım...

kaynak: chip

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,266 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]