Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: stok takibi prg de pdoxusrs hatası
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

stok takibi prg de pdoxusrs hatası

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: tokat
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı hayrettin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: stok takibi prg de pdoxusrs hatası
    Gönderim Zamanı: 12.Ocak.2009 Saat 10:31
slm murat bey stok prg de hata oluşmuş dosyayı size iletmiştim sizlerde kontrollerinizde herhangi bir hata olmadığını düzgün çalıştığını iletmiştiniz stok prg yi başka pc ye aldım ve orada çalıştırmak istedim ancak bu defa pdoxusrs dosyasını hata olarak verdi bu dosyayı nereden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim
hayrettin
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ocak.2009 Saat 10:52

merhaba hayrettin bey,

bu dosya muhtemelen stok takp yazılımı içerisinde Veriler klasöründedir. fakat taşıma yaptığınız bilgisayara ayrıca BDE kurdunuz mu? kurmadıysanız;
www.datakent.com/programlar/bde51.exe

kolay gelsin...
Yukarı Dön
hayrettin Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: tokat
Gönderilenler: 4
  Alıntı hayrettin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Ocak.2009 Saat 11:56
murat bey bde yi de kurdum ancak hata devam ediyor prg açılışta network initialization failed. permission denied. file c:\pdoxusrs.net directory:C\. olarak bir hata mesajı veriyor ayrıca bu hata dosyası verilerin içinde yok
c var ancak çalıştırmadı. bir fikir verin lütfen teşekkürler

hayrettin
Yukarı Dön
By_BaRoN Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 2
  Alıntı By_BaRoN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Subat.2009 Saat 04:09
SLM CEVABI BURADA BULACAKSIN

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,172 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]