Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: excel den veri almak
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

excel den veri almak

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Guest
Guest
  Alıntı GUEST Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: excel den veri almak
    Gönderim Zamanı: 13.Ekim.2008 Saat 14:32
MERHABA ARKADASLAR, BEN STOK TAKIP 1.5 KULLANIYORUM. STOK KARTLARINI EXCEL DEN ALMAK ISTIYORUM. FORUM DAKI ORNEK DOSYALARI DENEDIM AMA CLASS ERROR GIBI HATALAR VERIYORUM. BASLIKLARI HAZIR BIR ORNEK DOSYAYI GONDEREBILIR MISINIZ? YOKSA BUTUN KARTLARI TEK TEK ACMAK ZORUNDA KALACAGIM
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Ekim.2008 Saat 14:43
merhaba, oluşturduğunuz excel dosyasını rapid veya beneri bir paylaşım sitesine atıp indirme adresini gönderebilirseniz bir deneme yapabilirim. kolay gelsin.
Yukarı Dön
guest Açılır Menü Göster
Guest
Guest
  Alıntı guest Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Ekim.2008 Saat 11:25
http://www.upload.gen.tr/d.php/s3/l8cu4okf/stok.xls.html

ben bazi datalari ornek olarak yazdim eger siz basliklari programa uygun hazirlarsaniz ben o sablonu kullanabilirim sanirim, ilginiz icin cok tesekkurler
Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Ekim.2008 Saat 11:30

merhaba,

http://forum.datakent.com/Uploads_File/VeriAlimiOrnekDosya.x ls  adresindeki dosyayı incelermisiniz. göndediğiniz dosyanı sunulan şablonla benzer yönleri pek yok. http://forum.datakent.com/forum_posts.asp?TID=1489&PN=1   adresteki konudada bu tür bilgiler sunulmuştur.

iyi çalışmalar.

Yukarı Dön
guest Açılır Menü Göster
Guest
Guest
  Alıntı guest Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Ekim.2008 Saat 11:55
afedersiniz, benim soylemek istedigim, verdiginiz linkteki dosyadan program veri almiyor, hata mesaji veriyor, bana programin duzgun bir sekilde veri alimi yaptigi bir sablon verirseniz ben onun uzerinde degisiklik yaparak kendi verilerimi ekleyebilirim diye dusundum, mumkun mu?
Yukarı Dön
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Ekim.2008 Saat 16:23
merhaba, bir önceki mesajda size önerdiğim örnek dosayı stok takip 1.5 sürümle hiçbir sorunla karşılaşmadan import ettim. herhan bir hata veya eksik aktarım olmadı. iyi çalışmalar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,141 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]