Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > CD-Takip (CD Kiralama)
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: bozuk programı duzeltme
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bozuk programı duzeltme

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı fikret demir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: bozuk programı duzeltme
    Gönderim Zamanı: 06.Mart.2008 Saat 04:02

hocam kolay gelsın. 1 aydır cd takıp 2.0 kullanıyorum. dun cocuklar bılgısayarımdan biseyler silmişler yanında cd takıp dosyaloarındanda gıtmıs sanırım. programımı acamıyorum. o kadar müşteri bilgileri nasıl kurtarcam? bu programı silmeden tekrar calıstırabılırmıyım? yada programın ıcerıgını sılmeden eksık yada hata veren dosyaları kopyalasam calısırmı? benım ıcın cok onemlı hemen halletmem gerekıyo yoksa musterılerıme rezıl olcam. bu arada algıgım yedek var ama yınede halledemedım. cıkan hatada sunu yazıyor.

Exeptıon EDBEngine Error in Module MKT.exe at00054DBA.

Invalıd directory.

Director:C:\takipçi\veriler\

fazla ingilizcem yok ve soylediği dosyanın programda ne ıse yaradını bılmıyorum

yardımınız ıcın sımdıden cok tesekkur ederım

151515
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Mart.2008 Saat 02:55
merhaba, c:\takipci dizininde VERİLER dizini var mı?
Yukarı Dön
erdem82 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 1
  Alıntı erdem82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30.Eylül.2014 Saat 13:01
merhaba ben programı kurarken kurulumun başında eksik dosya hatası alıyorum http://www.datakent.com/programlar/bde51.exe adresindeki bulunan kurulum sırasında oluşacak hatalar için gerekli dosyayı da indirip kurdum ama sorun değişmedi. 
hata ekranında yazan;

"could not initialize installation. file size expected=1901190, size returned=1907192"

bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]