Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Evrak Takip Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: evrak takip
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

evrak takip

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı KAAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: evrak takip
    Gönderim Zamanı: 07.Subat.2008 Saat 07:50
Merhaba devlet tiyatroları genel müdürlüğünün bazı birimlerinde hazırladığınız evrak kayıt programını kullanmaktayız ancak bizim açımızdan bazı eks**likleri var programı bizim daha cok işimize yarayacak şekilde modifiye etmeniz mümkün mü hazırladığınız yazılım ücretsiz ama gerçekten bize tam olarak uymayan haliyle bile cok işimize yarıyo eğer değişikleri yapmanız gerçekten çok zaman alacaksa veya uğraşmak istemezseniz programın kaynak kodlarını vermeniz durumunda gerekli değişikleri kendimiz de yapabiliriz yaptığınız program için teşekkürler programda değişiklik yapmak istememizi iyi karşılamayabilirsiniz ama yapacağımız değişiklikler işimizi çok kolaylaştıracak inşallah bi sonuca ulşabiliriz tekrar teşekkür ederim. 

kaan arıcı

kaanarici
Yukarı Dön
Deadly_scorpion Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge
YaŞaYan Ölü

Bulundugu Yer: Hüzün Adası
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 166
  Alıntı Deadly_scorpion Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Subat.2008 Saat 11:24

Merhaba! Konu beni ilgilendirmez Fakat size şunu söylemek istiyorum ki;

Tutumunuz bana yanlış geldi.Programın gerekli geliştirilmesini yaparsanız emeğiniz karşılığı bir ücretlendirme gerekiyorsa verebiliriz gibisinden bir teklif sunsanız daha hoş olurdu ki zaten basit işlemler uygulanacaksa Reis(Administrator) size bu konuda zaten yardımcı olurdu eminim.Emek harcanmış bir programı kaynak kodlarını alıp geliştirmek pek hoş olmaz fikrindeyim.

Umarım anlatabilmişimdir Hocam.

Belki bir parça tuhafım...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,152 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]