Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: stok hareketleri
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

stok hareketleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 7
  Alıntı serhatcan2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: stok hareketleri
    Gönderim Zamanı: 04.Subat.2008 Saat 06:02
kolay gelsin iyi calısmalar murat bey ben stok kartlarını girdim fakat elimde ne kadar stokvar nereye rakamları yazacagım bilmiyorum ve girdikten sonra.malın adını girdigimde elimde ne kadar var gosterir mi saygılarımla
serhatcan2
Yukarı Dön
serhatcan2 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Alıntı serhatcan2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Subat.2008 Saat 10:07
hala bir yanıt alamadım bu arada ben aynı malı bir kaç defa yazıyorum mal aynı fakat renk ve olcüler farklı lütfen yardımcı olun bana acıklamaya da rakam yazsam olur mu
serhatcan2
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Subat.2008 Saat 06:42

merhaba,

stok hareketleri > yeni stok hareketi > stok listesi(f10)  ile stok seçiyorsunuz

giriş yapıyorsanız giriş miktarını çıkış ise çıkış miktarını dolduruyorsunuz ve kayo yapıyprsunuz bu işlem snrası seçtiğiniz stok'a hareket yapmış oluyorsunuz, her yeni hareket için bu yöntemi kullanacaksınız ve sozsuza doğru gidiyor.

Yukarı Dön
serhatcan2 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Alıntı serhatcan2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Subat.2008 Saat 07:11
evet belkide haklısınız ama bende 3000 cesit mal var ve her malın 7 8 cesiti var hepsinin kodunu nasıl ezberlicem acıklamaya yazdım ben.türk aklı işte öce kolay yolu seciyor:)
serhatcan2
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,240 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]