Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Genel > Haberler
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Mesajlara Dikkat!!!
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Mesajlara Dikkat!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge
YaŞaYan Ölü

Bulundugu Yer: Hüzün Adası
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 166
  Alıntı Deadly_scorpion Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Mesajlara Dikkat!!!
    Gönderim Zamanı: 16.Ocak.2008 Saat 13:55

Sevgili Datakent Üyeleri;

Forumda şuna çok rastlıyorum ki bazı üyeler ilk mesajında dahi kendi sitesinin reklamını içeren veya başka sitelerin linklerini, alakasız linkler atıyor. site reklamları bölümü "Web" bölümünde mevcuttur. bu bölümde ticari amaç gütmeyen, amaç paylaşım olan sitelerin linkleri bulunmaktadır. bu bölüm dışında reklam içerikli konular silinecektir, abartılırsa kullanıcı kaydı iptal edilecektir. Ölü linklerde 1 ay içinde yenilenmediği taktirde silinecektir. Ayrıca Forumda Küfürlü ve Ahlak dışı sözler kullananlar uyarılacak tekrarı halindeyse banlanacaktır.

Foruma Hack içerikli, film, mp3, ve zararlı her türlü program ve dökümanın herhangi bir şekilde paylaşılması veya link olarak koyulması halinde konu silinecektir. Aynı şekilde Ahlak bozucu her türlü içeriğin forumda paylaşılması,link verilmesi,SÖZ KONUSU OLMASI dahi yasaktır.

Bu tür davranışlarda bulunan veya bulunmayı düşünen kişiler;

Ya Forum Kurallarına uyun yada forumdan üyeliğinizin silinmesi için Forum adminleriyle görüşün.

Düzenleyen administrator - 19.Ocak.2008 Saat 03:29
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,184 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]