Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Kasa Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: eski sürüm kasa
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

eski sürüm kasa

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı Rhapsody Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: eski sürüm kasa
    Gönderim Zamanı: 03.Ocak.2008 Saat 06:14

merhaba 

kasa programının eski sürümlerini bulamıyorum 3.0 sürümüne kadar bedava olduğunu gördümde.

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Ocak.2008 Saat 03:55
merhaba, dakent.com dan indireceğiniz 6.0 sürümü'nün 3.0 sürüme kadar olan kısımları açıktır. yani datakent.com da bulunan 6.0 sürüm ücretli veücretsiz iç içedir.
Yukarı Dön
kevin Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı kevin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12.Subat.2008 Saat 23:11

iyi calismalar dilerim ben 6.0 surumunu indirdim ucretsiz kullanmaya calisiyorum ama islemlerimi yapip cikmaya calistigim zaman soyle bir hata veriyor...

"ZipDll.dll". Yuklenemiyor diye hata veriyor bunun cozumu ne olabilir sizce ?

ilginiz ve bilginiz icin simditen tesekkur ederim...

<?php
echo "Buyuyunce Coder Olacam";
?>
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Subat.2008 Saat 12:17
merhaba, C:\kasa dizininde bu dosyanın var olup olmadığına bakbilirmisiniz. eğer var ise bu dosyayı siliniz, ve datakent.com dan kasa yazılımıı tekrar inidirip üzerine kurulum yapınız. eğer yok ise kasa yazılımunı indirip yine üzerine kurulum yapınız ( kasa yazılımınız kapalı olsun )
Yukarı Dön
kevin Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Gönderilenler: 3
  Alıntı kevin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Subat.2008 Saat 18:02
yani demek istediginiz anladigim kadariyla programi tekrardan kurun. yarinda terar kuracagim insallah. eger sorunsuz calisirsa veya tekrar sorunlu olursa sizinle paylasacagim iyi calismalar dilerim... ilginiz icin tesekkurler.
<?php
echo "Buyuyunce Coder Olacam";
?>
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,234 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]