Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Müsteri Takip &Taksitli Satis
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: müşteri takip taksitli satış
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

müşteri takip taksitli satış

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı çiçek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: müşteri takip taksitli satış
    Gönderim Zamanı: 24.Ekim.2007 Saat 07:36
yeni satın aldığım bu progranda verilerimi müşteriler kısmında giriyorum stok tan düşüyorum fakat bazen yanlış  miktar yazdığım oluyor  stoktan geri dönüşüm yapamıyorum ne yapabilirim
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Ekim.2007 Saat 09:33
merhaba, geri dönüşüme gerek yok. stok miktarını müşteri formundan onardığınızda yazılım stok kartınıda güncelleyecektir.
Yukarı Dön
çiçek Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Gönderilenler: 2
  Alıntı çiçek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Ekim.2007 Saat 07:26
teşekkür ederim bir sorunum daha var  satış yaptığım ürünlerin stokta belli bir sayıdan sonra beni uyarması(stoğunuzda 2den az ürününüz kalmıştır veya ürününüz bitmiştir şeklinde) mümkün mü?
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28.Ekim.2007 Saat 11:18
stok kartında kritik stok seviyesi bölümü mevcut. burası normalde sıfır olara kgelir. buraya minimum miktarınızı girebilirsiniz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,281 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]