Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Diğer bölümler > Microsoft Windows ve Windows IoT
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Vista için Google Gadget
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Vista için Google Gadget

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
szaim Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Kayıt Tarihi: 21.Ocak.2007
Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 71
  Alıntı szaim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Vista için Google Gadget
    Gönderim Zamanı: 04.Mayis.2007 Saat 10:47
Vista çok geniş bir liste olmasa da size hava durumu, saat, not defteri, hesap makinesi ve hatta haber başlıkları gibi çeşitli "gadget"ları kurulu olarak veya internet üzerinden sunuyor. Bunun yanında daha pek çok işi yapan yüzlerce üçüncü parti gadget örneklerine internette rastlayabilirsiniz.Google'ın tek bir yerde toparlanmış ve size zaman kazandıran yüzlerce parçalık koleksiyonu ise bulunmaz bir nimet.

Aslına bakarsanız Google Gadgets sadece sizin Gmail hesabınız üzerindeki ana sayfaya veya web tabanlı Google Desktop uygulamasına eklenebiliyordu. Ancak Mesa Dynamics isimli bir yazılım şirketi sayesinde Vista ile Google arasındaki bağlantı sağlandı.

Amnesty Generator for Vista, web temelli Google "gadget"larını Vista'daki gadget araç çubuğunuza ücretsiz olarak eklemenize olanak sağlıyor.
Büyük resimler için tıklayın..


Yapmanız gerekenler ise basit. Bilgisayarınıza Amnesty Generator kurduktan sonra seçtiğiniz Google araçlarından birine Add butonuna basıp ekle dediğinizde ilgili kısımları doldurun ve "Get the code" diyen yere tıklayın. Sayfanın alt kesiminde ekranınıza gelecek olan HTML kodunu seçili hale getirip kopyalayın ve Amnesty Generator penceresi içine yapıştırın. Dilerseniz bu gadget ismini, boyunu ve kısayol resmini bile belirleyebilirsiniz. Artık işlem tamam.
Amnesty™ Generator 0.6b
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü GösterBu Sayfa 0,150 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]