Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Diğer bölümler > Microsoft Windows ve Windows IoT
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Windows Vista ve Office 2007 Türkçe
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Windows Vista ve Office 2007 Türkçe

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Admin Group
Admin Group
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 418
  Alıntı AfterLife Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Windows Vista ve Office 2007 Türkçe
    Gönderim Zamanı: 03.Nisan.2007 Saat 13:00

Windows Yeni işletim sistemi olan Windows Vistanın Türkçe 32 bit Ve 64 bit sürümünü piyasayay sürdü. Bununla birlikte Tamamen yeni bir görsellik verilen ve bi takım değişikliklere sahip olan Office 2007 ninde Türkçe sürümü piyasaya sürüldü. Fakat kullanıcılar bu yeni paketlere ne kadar ilgi gösteriyor bu tabiki bir tartışma konusu. eğer benim görüşümü soracak olursanız pek ilgi gördüklerini söyleyemeyeceğim çünkü bu paketler biraz tuzlu yani fiyatları uçuk sayılabilecek rakamlarda. Microsoft windows vistanın Ultimate sürümünü Yaklaşık 275$ ve office 2007 yi de 500$ civarında bir fiyatla piyasaya sürdü. Kullanıcılar bu fiyatlara rağmen bu paketlere ne kadar ilgi gösterdi bilinmez. pek sattığını düşünmüyorum. Windows XP bile 100 $ civarında iken kullanıcılara oldukça pahalı geliyor. Fiyatların düşrülmesi microsoftun karına bir durum olacağı kanısındayım. Evet söylediğimiz gibi türkçe sürümler piyasada sizleri bekliyor.

Düzenleyen AfterLife - 03.Nisan.2007 Saat 13:15
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,180 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]