Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Genel > Teknoloji haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Admin Group
Admin Group
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 418
  Alıntı AfterLife Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti
    Gönderim Zamanı: 05.Temmuz.2019 Saat 09:01

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddialar gerçek çıktı ve Samsung Galaxy Note 10 cep telefonunun kesin tanıtım tarihi belli oldu. Buna göre yeni model beklendiği gibi 7 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek.

Galaxy Note 10 tanıtım tarihi kesinleşti

ABD'nin New York şehrindeki Barclays Center'da yapılacak. Etkinlikle ilgili basına gönderilen davetiyelerde kullanılan görsele göre telefonda ön yüzde tek bir delik şeklinde kamera yer alacak. Bu da iddiaların doğru olduğunu gösteriyor. Daha önceki Note serilerinde olduğu gibi telefonun yine bir kalemi bulunacak. Bu detay da yine davetiyede görülebiliyor.

Eğer daha önceki Note lansmalarındaki süreç izlenirse yeni modelin 19 Ağustos'tan itibaren dünya çapında satışa sunulması bekleniyor. Başlangıç fiyatının 1000 dolar civarında olması beklenen modelin Pro ve normal olarak iki sürümünün olması bekleniyor.

Galaxy Note 10 ile ilgili ortaya atılan iddialara göre önceki modellerden farklı olarak Pro isimli ikinci bir model daha yer alacak. Samsung Galaxy Note 10 Pro, 6.8 inçlik Dynamic AMOLED bir ekrana sahip olacak. Ailenin Pro olmayan sürümü ise yine Dynamic AMOLED 6.4 inçlik bir ekranla gelecek. Telefonlarda satılan ülkeye göre değişiklik gösteren Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerinin bulunması bekleniyor. Ailenin en güçlü modelinin ise 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile geleceği de beklentiler arasında yer alıyor.

alıntı: teknolojioku.com

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,182 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]