Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Genel > Teknoloji haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
AfterLife Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge

Kayıt Tarihi: 31.Ekim.2005
Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 418
  Alıntı AfterLife Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!
    Gönderim Zamanı: 22.Aralik.2018 Saat 17:33

Xiaomi Türkiye'nin ikinci mağazasının açılış tarihi belli oldu. Tarih sandığınızdan da yakın. İşte detaylar!İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

Gelişi hayli olaylı olan Xiaomi'nin Türkiye'deki ikinci mağazasının açılış tarihi belli oldu.

Açılış davetiyelerini göndermeye başlayan Xiaomi, Türkiye'deki ikinci mağazasını İstanbul Forum'da açacağını duyurmuştu. Vadistabul AVM'de açılan ilk mağazanın ardından ikinci mağaza ise Forum İstanbul'da konumlandırılacak. Resmi davetleri göndermeye başlayan Xiaomi, ikinci Mi Store'un açılış tarihi olarak 28 Aralık 2018 Cuma gününü seçti. 

Xiaomi ve markanın Türkiye temsilcisi Evofone yetkililerinin de hazır bulunacağı mağaza açılışında büyük bir yoğunluk olması bekleniyor. Bayrampaşa'da bulunan AVM, metro güzergahı üzerinde bulunması ve etrafında benzer bir yer olmaması ile yoğun ilgi gören bir yer. 

Geçtiğimiz aylar Türkiye'de bir basın toplantısı düzenleyen ve resmi olarak Türkiye'deki faaliyetlerine başladığını duyuran marka, temsilci olarak EVOFONE'u seçmişti.

İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

Bir süre eski distribütörlerle ilgili tartışmalar yaşanmış ve markanın resmi olarak Türkiye'ye gelmediği iddiaları gündeme gelmişti. Ancak ardından resmi mağaza açılışı ve kampanyalar ile EVOFONE bu dedikodulara son noktayı koydu.

Dijital bir marka olan Xiaomi, rakiplerinin aksine ülkelerde pek kendi ekibi ile yapılanmaya gitmeyen bir marka olarak biliniyor. Daha çok hayranlarının desteği ve kendi mağazaları üzerinden satış yapan markanın farklı bir büyüme stratejisi var. Türkiye'de de yıllardır satılan markanın hatırı sayılır bir kitlesi bulunuyor. 

Alıntı: teknolojioku


Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü GösterBu Sayfa 0,211 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]