Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > EDYS - Elektronik Doküman Yönetim Sistemi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Olası güncelleme için tavsiyeler
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Olası güncelleme için tavsiyeler

 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj
abd.acar Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie


Kayıt Tarihi: 16.Mart.2017
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 17
  Alıntı abd.acar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Olası güncelleme için tavsiyeler
    Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2017 Saat 00:00
Murat Bey merhabalar,

Yazılımınızı büyük bir memnuniyet ile kullanmaktayız. Ayrıca bu forumda vermiş olduğunuz bilgi ve destekler de çok değerli. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Bununla birlikte programı kullanan diğer arkadaşların da görmüş olduğu eksiklikleri bildirmeleri, ayrıca varsa tavsiyelerini, yine bu başlık üzerinden paylaşmalarının yararımıza olacağı kanısındayım. Sizler de uygun görürseniz eğer böyle bir çalışma içine girelim. Hatta ilk tavsiye ve tespitleri paylaşmak isterim.

1- İlk değerlendirmem, sizinle de daha önceki konularda paylaştığım Arşiv kısmını oluşturmak amacı ile, sistem tarihinin değil de, evrak kayıt tarihinin baz alınması ve buna göre yıllar bazında sıralama yapılabilmesi,

2- Bazı kurum yazışmalarında gördüğümüz, barkodun ayrıca çıktı alınmayarak, giden evrağın üst kısmında evrak bilgileri ile yerleştirilebilmesi. (Karekod olarak programınızda mevcut ancak bilgiler açıkça gözükmüyor)

3- Program içindeki scan modülünün javadan bağımsız olarak çalıştırılabilmesi. (Bilindiği üzere java ile ilgili sıkıntılar çıkabiliyor, ki Chrome tamamen desteğini çekmiş durumda)

Programı kullandıkça yine tavsiyelerimi buradan aktaracağım.

Kullanan arkadaşlar da tavsiye, talep ve yaşadıkları sıkıntıları belirtirlerse, programın eksikliklerinin giderilmesi adına olumlu olacağını düşünüyorum. İyi akşamlar diliyorum.

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Kayıt Tarihi: 01.Ekim.2003
Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1765
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2017 Saat 09:08
Merhaba, web arabirimdeki multi platform çalışan scanner kısmına java dışında bir alternatif şuanlık yok. Nihayetinde applet ile donanıma erişiliyor ve bunu herhangi bir dille yapamazsınız. Firefox java applet leri gayet güzel şuanlık destekliyor, gelecek için birşey söylemek zor elbette. En kötü ihtimalle windows tabanlı scanner modülü kullanılır nihayetinde uygulamada scan işlemi için iki ayrı uygulama var. Biri giderse birisi kalır.

Ayrıca tavsiyelerin sadece özel talep doğrultusunda yapılabileceğini iletmek isterim. Olası engelleyici hataları elbette ücretsiz onarmaktayız.


Düzenleyen murat turan - 21.Nisan.2017 Saat 09:09
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü GösterBu Sayfa 0,293 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]