Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > EDYS - Elektronik Doküman Yönetim Sistemi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: EDYS Arşiv Kısmı Kullanımı ile ilgili...
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

EDYS Arşiv Kısmı Kullanımı ile ilgili...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
ceycey222 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Edirne
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 9
  Alıntı ceycey222 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Ocak.2016 Saat 09:49
Merhaba, dediğiniz üzere baktığımda; sistem>>tanımlı kullanıcılar>> menüsünde Administrator>>admin>>SistemYöneticisi şeklinde kullanıcıyı görüyorum başındaki thick ile seçiyorum ve yukarıda menüler beliriyor sayfa yetkilerine girdiğimde bütün kullanıcılar için "K" harfi ile başlayan aşağıdaki yetki başlıkları mevcut sadece...

Kilitlediğim Gelen Evraklar
Kilitlediğim Giden Evraklar
Kullancı Bilgilerim
Kullanıcı Birim Atamaları
Kullanıcı Girişleri
Kullanıcı Grupları
Kullanıcı Sayfa Yetkileri
Kullanıcı Türleri
Kullanıcılar
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Ocak.2016 Saat 20:31
Merhaba, kurum oluşturmak istediğiniz sistem kullanıcısının sayfa yetkilerinde "Kurum İşlemleri" satırının olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer satır varsa, yetkilerini açmalısınız.
Yukarı Dön
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı ceycey222 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Ocak.2016 Saat 16:07
Merhaba Tekrardan yardımınız için teşekkür ederim. Admin yani sistem kullanıcısı ile giriş yapıyorum söylediğiniz videoda izledim. fakat ben Üst Seviye kullanıcı ile de sistem kullanıcısı ile de giriş yapsam Yeni Kurum Oluşturma yetkisi yada ibaresi görünmüyor bununla ilgili ne yapabilirim.
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Ocak.2016 Saat 12:23
Merhaba, edys'nin web yardım kısmı bir önceki seriye ait olduğu için yardımdaki sanıyorum bazı kısımlar uygulamanın son sürümünde bulunmamaktadır. Aradığınız menü edys v3x serisinde; "Genel Tanımlar" >> "Dosya Planları" menüsünde bulunmaktadır. Haliyle arşiv veya gelen evrak/giden evrak üst gruplarının hepsi bu kısımda yer almaktadır. Eğer siz ARŞİV konularını ayırmak isterseniz, Yeni bir ANA KONU açıp, bu konu altında arşiv ile ilgili alt konuları açabilirsiniz. Ayrıca edys'nin sistem kullanıcısı videosu da evraktakip.com'a 1 Ocak'da eklendi. İyi çalışmalar.

Düzenleyen murat turan - 04.Ocak.2016 Saat 12:24
Yukarı Dön
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı ceycey222 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Ocak.2016 Saat 11:55
Merhaba Öncelikle uygulama paylaşımınız ile ilgili teşşekkür ederim. edys kurulumlarını yaptık sistemi öğrenmeye çalışıyoruz fakat genel tanımlamalar alanında arşiv konuları kısmı bizde gelmedi bu alana nasıl aktif edebiliriz yada kullana biliriz ekte ekran görüntüsü paylaşmak istediğimde resim eklede hata verdiği için akleyemedim. ceyhun.kaymakcalan@ozturkgrp.com mail adresim.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,160 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]