Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > EDYS - Elektronik Doküman Yönetim Sistemi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: EDYS Arşiv Kısmı Kullanımı ile ilgili...
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

EDYS Arşiv Kısmı Kullanımı ile ilgili...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Ocak.2016 Saat 16:50
Merhaba, yazılımıno bölümünde gözden kaçırdığımız bir hata olabilir belki, bunun incelenmesi gerekir. Hata var ise muhtemel olarak ay sonuna doğru yama yayınlanabilir. Tasfiye işlemlerigenelde yıl sonlarında ve yılda bir defa yapılan işlemlerdir. Haliy şuan o kısmı sadece denemek istediğinizi düşünüyorum. Kontrol edilecekler arasına tasfiye kısmı alındı.
Yukarı Dön
ceycey222 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Edirne
Gönderilenler: 9
  Alıntı ceycey222 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Ocak.2016 Saat 13:34
Merhaba Murat Bey, Cevabını için teşekkürler. Tarayıcı programı ile tepekullanıcı olarak oturum açıyorum ve evrak aç kısmından evrak açıyorum. Evrak bilgileri kısmında gerekli alanları dosya planı vs. dolduruyorum ve en altta kalan evrak kısmında evrak şeklini seçmek için tıkladığımda gelen evrak ve giden evrak yazıyor sadece gönder dediğimde kendi profilime evrak sistem dışı evrak diye düşüyor onay ve onaylı kullanıcı dedikten sonra yine bunları arşiv gelen evrak kımsına aktaramıyorum. bizim amacımız sürekli kullanılan evrakları departman birim bazında konuya ayrılmış şekilde arşiv kısmında saklayabilmek dijital olarak ve gerekli hallerde diğer kullanıcıların bu evrakları kullana bilmes ve paylaşılabilmesi amacı ile arşiv kısmında ağırlıklı duruyorum.
Yukarı Dön
ceycey222 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Edirne
Gönderilenler: 9
  Alıntı ceycey222 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09.Ocak.2016 Saat 11:46
Tekrar Merhaba, Sistem>>Servisler>>Tasfiye Servisi kısmından kontrol ettiğimde orada tabloda deneme yaptığım tasfiyeleri görüyorum gerekli onayları da verilmiş durumda ama Servis Çalışmıyor diyor. ve Program Durumu kısmında onay bekliyor diye gösteriyor bundan sonraki yapacağım aşamaları bilmiyorum yardımda da baktım çözemedim anlatma şansınız var mıdır.
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Ocak.2016 Saat 09:59
Tasfiye servisi için;

..\edys\Services  klasöründe "EdysServices.exe.config" dosyasını NOTDEFTERİ ile açarsaniz, servislerin temelde çalışıp çalışmayacağını belirleyen flaglar bulunmaktadır.

<add key="LiquidationOn" value="false"/>

satırını
<add key="LiquidationOn" value="true"/>

yapıp dosyayı kaydetmeniz ve EDYS servisini temel olarak yeniden başlatmanız gerekiyor.

Düzenleyen murat turan - 10.Ocak.2016 Saat 10:00
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10.Ocak.2016 Saat 10:21
Tarayıcı programında, arşiv kısmının açılması için; http://evraktakip.com/downloads.html adresinden "Edys Yama v3.0210" paketini indirip gerekli yamalamayı yapmalısınız.

Düzenleyen murat turan - 10.Ocak.2016 Saat 10:22
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,215 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]