Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > CD-Takip (CD Kiralama)
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: format sonrası eski bilgilerin girilmesi
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

format sonrası eski bilgilerin girilmesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı 35mmt35 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: format sonrası eski bilgilerin girilmesi
    Gönderim Zamanı: 04.Haziran.2014 Saat 12:32
merhabalar, 6 aralık 2010 yılında sizden vcd takip programı ile ilgili destek istemiştim sağolun cevapladınız ve sorunumu hallettim. bugün itibariyle aynı şekilde bilgisayara format atıldı xp olan işletim sisteminden windows 7 işletim sistemine geçildi. elimde son yedekleme olmasına rağmen söylenilen işlemleri yapıp veriler dosyasını temizleyip son yedeklemeye ait zipli dosyadaki bilgileri veriler dosyasına çıkartmama rağmen son durumu göremiyorum. bir hatamı yapıyorum yoksa işletim sisteminin farklı olmasındanmıdır bilemiyorum. elimde kök dizini ile yedeklemede mevcut bulunmaktadır. konu ile ilgili yardım ederseniz sevinirim. uzaktan yardım (teamwiever) lada sorunumu hallederseniz memnun olurum. sevgi ve saygılarımla.

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Agustos.2014 Saat 05:03
Merhaba, verileri görmemesinin olası sebepleri:

- www.datakent.com/programlar/bde51.exe  nin kurulmamış olması
- windows 7 de güvenlik seviyesi (kullanıcı denetimi) orta veya üst sınırda ise yetki sebebi ile açılışta hata ve verilerin görüntülenememesi ( programa sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırılabilir )
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,188 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]