Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Birden fazla stok kaydı bulundu hatası
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Birden fazla stok kaydı bulundu hatası

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı ua77 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Birden fazla stok kaydı bulundu hatası
    Gönderim Zamanı: 05.Subat.2013 Saat 19:19
merhabalar.bize bu programı ücretsiz bir şekilde kullanma imkanı sunduğunuz için çok teşekkür ederim.stok takip 1.8 sürümünü kullanıyorum ve bir sorunum var.kayıtlı stoklardan bir ürünün içerisine girmeye çalıştığımda birden fazla stok kaydı var diye bir uyarı alıyorum ancak hiçbirşekilde başka bir kayıt gözükmüyor.yani stok kartının içine giremiyorum kesinlikle.toplam 600 adet kayıtlı stoğum var ve bu hatayı sadece 2 üründe veriyor.bunun sebebi ne olabilir.yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim..
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Subat.2013 Saat 08:01
Merhaba, benzer stok kodlarında bir çakışma olmuş olmalı. örneğin 0001 numaralı stok normalde iki defa kayıt edilemez olarak tasarlanmış olmasına rağmen iki defa kayıt edilmiş ve bu kayda girmenize izin vermiyor. Çözümü, v1.8 de tablo tipi paradox dur.Paradox tabloları düzenlemeye izin veren bir araç bulup, anastokgirisi adındaki tabloyu açıp bu stoklardan birisinin adını örneğin 0001-1 gibi değiştirmeniz yeterli. Program kapalı iken yapılmalıdır ve kesinlikle işlem öncesi yedek alınmalıdır !
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,188 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]