Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Evrak Takip Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Evrak Takip Data Aktarımı
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Evrak Takip Data Aktarımı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Sukru_ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Evrak Takip Data Aktarımı
    Gönderim Zamanı: 20.Temmuz.2012 Saat 14:26
1. Bilgisayarımda bulunan dataları 2. bilgisayarıma aktarmak istiyorum nasıl yapabilir.
Not: Her iki programında versiyonu 2.7.3
Teşekkürler
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Temmuz.2012 Saat 20:36

Merhaba, ikinci bilgsiayarda anladığım kadarıyla program var ve oradaki programda bulunan verilere artı olarak eklemek istiyorsunuz.

bu tür bir işlem için hali hazırda datakent.com da bir program mevcut değildir. Programda da bu yönlü bir veri alım sistemi mevcut değildir. çok pratik değil.

Yukarı Dön
fatihh76 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Afyonkarahisar
Gönderilenler: 2
  Alıntı fatihh76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Agustos.2013 Saat 10:53
Anı bilgisayarda dönem silindi ama son kaydettiğim hali ile gelen ve giden evrak dataları mevcut bunları birlikte aç diyorum ama program görmüyor bunu nasıl yapabiilirim
Yukarı Dön
fatihh76 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Afyonkarahisar
Gönderilenler: 2
  Alıntı fatihh76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Eylül.2020 Saat 11:08
Selamaleyküm benim yine bir evrak takip uygulaması data aktarım sorunum var. Sadece dönem dosyalarını yedek aldım bilgisayara format atıldı ve yeniden evrak takip v2.7.3 programını kurdum kurulum başlarken d sürücüsünü seçiyor otomatik ben c ye klasör açtım kurulumdan sonra dönem dosyalarını kurulum dosyasının içerisine atıyorum ama dönemleri hiç görmüyor. Yardımcı olabilirmisiniz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,203 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]