Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Diğer bölümler > Microsoft SQL Server
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: SQL Serve 2012 RC
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SQL Serve 2012 RC

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SQL Serve 2012 RC
    Gönderim Zamanı: 29.Subat.2012 Saat 10:15
Microsoft SQL Server 2012 RC0'ı yayınladı. Aslında yayınlayalı biraz oldu fakat foruma konu açma fırsatım olmadı. Aşağıdaki adresten indirilebilir. Hatta bir önceki konuda 2012 de yeni olan FileTable özelliği ile ilgili bir anlatıda aktarmıştım. Benim şahsen sıklıkla kullandığım SQL Server Management Studio kısmı baya güzel olmuş. Öncelikle Visual Studio IDE arabirimine sahip. Hız olarak eski sürümlere göre baya iyi bir performans sergiliyor. Özellikle Nesnelerin SQL Script kodlarını çıkartma konusunda ciddi bir performans  artışı var. Kodların debug edilmesi olayıda baya güzel. Yeni intelisense (otomatik tamamlama) Visual studio IDE ile benzer özelliklere sahip. Filrelemeler, hatalı alanların altının çizilmesi vs... Yeni formlardan gözüme çarpan diğer bir form da index oluşturma formu. Artık yeni bir index yaparken otomatik olarak bir isim ataması yapıyor. İndex formuda tamamen yeniden tasarlanmış. Genel olarak sıklıkla script yazanlar için yeni IDE baya kullanışlı diyebilirim. Hatta bende kurulu olan SQL Server 2008 R2 IDE'i sildim ve SQL Server 2012 RC0 daki SSMS sürümünü kurdum. 2008 r2 engine ile 2012 IDE kullanıyorum ve gayet memnunum.
http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/hh225126
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,156 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]