Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: agda  uzerinde hesabı goruntuleme
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

agda uzerinde hesabı goruntuleme

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: izmir
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı kumpas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: agda uzerinde hesabı goruntuleme
    Gönderim Zamanı: 14.Temmuz.2011 Saat 14:51
burada cok yeniyim programı ucretsiz bize sunumda emegi gecen herkese cok tesekkur ederim programı yukledim ve işimizi gorecek gibi gozukuyor suan ogrenme asamasındayım program versiyonu 1.8 stok takip programı benim bir sorunum var ben bu programı baska bir pcde girilmiş stok hesablarını gormek için nasıl yapabilirim suan yaptıgım işlemler sunlar programı d bolumune kurdum ve d bolumu agda paylasıma acık bir dosya bolumu ben burada ne yaparsam bu programı acıp içindeki bilgileri gorebilirim cvp verecek ve yardımcı olacak arkadaslara simdiden cok cok tskr ederim saolun..
Yukarı Dön
kumpas Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: izmir
Gönderilenler: 2
  Alıntı kumpas Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14.Temmuz.2011 Saat 16:51
OLAYI COZDUM ARKADASLAR COK TSKR EDERİM SAOLUN BOYLE BİR PROGRAMI BİZLERE SUNDUGUNUZ İÇİN..
Yukarı Dön
PHT-V18 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 1
  Alıntı PHT-V18 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Kasim.2012 Saat 23:22
arkadaşım nasıl yaptığını açıklar mısın aynı sıkıntı bende var
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Aralik.2012 Saat 14:35
Merhaba olayı şöyle çözebilirsiniz. Programın kurulu olduğu klasörü yazılabilir ve okunabilir tam yetki ile paylaşıma açınız. Ağdaki diğer bilgisayardan paylaşımdaki "StokPro" adındaki programın kısayolunu masa üstüne alınız ve www.datakent.com/programlar/bde51.exe dosyasını da indirip ağdaki diğer bilgisayara kurun. Windows 7 kullanıyorsanız kısayolu yönetici olarak çalıştırınız !
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,230 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]