Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Mobil Yazılımlar ( Pocket PC için )
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Active Sync
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Active Sync

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Moderator Group
Moderator Group
Simge

Bulundugu Yer: Balıkesir
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 214
  Alıntı turknetyazilim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Active Sync
    Gönderim Zamanı: 18.Ekim.2010 Saat 17:23
Window 7 ye Active Sync 4.5 Kurmaya Kalktığımda aşağıdaki gibi bir hata aldım.
activesync4.5.jpg

Microsoft ActiveSync, Windows Mobile işletim sistemi tabaKaydet, Listeyi Yenilenlı akıllı telefonlar (smartphone) için çıkan en son eşleme (senkronizasyon) yazılımıdır.

ActiveSync , Microsoft Outlook verilerini (e-postalar, kişiler, notlar, görevler vb) Windows Mobile işletim sistemine sahip cep telefonunuz ile tam anlamıyla eşitleyebilir. Outlook dışında kalan diğer bilgilerinizi, Office belgelerinizi, müziklerinizi, resimlerinizi, videolarınızı cep telefonunuza kolaylıkla aktarmanızı sağlar.

ActiveSync masaüstü bilgisayarlarıyla senkronize olmanın yanı sıra; bilgisayarınıza fiziksel erişiminiz yokken herhangi bir kablosuz ağa bağlanıp internet üzerinden Microsoft Exchange Server 2003 aracılığıyla, elektronik posta, takvim, görev listesi ve irtibat bilgilerinizi günceller .

ActiveSync'İn 4.5 sürümü USB kablosundan, Bluetooth ya da Kızıl Ötesi üzerinden bilgisayarınızla bağlantı kurabilir. Ayrıca Microsoft Exchange'in bilgisayar ile ortaklık ve bağlantı konusunda çeşitli sorunları çözen iyileştirme ve güncellemeler içermektedir.

Editör Notu: ActiveSync, Windows Vista'dan sonra değişmiş olup Windows Mobile Device Center (Windows Mobile Aygıt Merkezi) adını almıştır.

Eğer Windows Vista, Windows 7 gibi daha yeni bir işletim sistemi kullanıyorsanız Windows Mobile Device Center sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Direk İndirme Sayfası : __http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=46f72df1-e46a-4a5f-a791-09f07aaa1914

iyi Çalışmalar

Düzenleyen turknetyazilim - 18.Ekim.2010 Saat 17:25
Yukarı Dön
AfterLife Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 418
  Alıntı AfterLife Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05.Aralik.2012 Saat 11:33
Resimde bir sıkıntı var resim açılmıyor

iyi çalışmalar
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,172 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]