Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Yukarıda Listede Bulunmayan Diğer Yazılımlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: print screen v.1.1 PROGRMAININ SİLİNMESİ
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

print screen v.1.1 PROGRMAININ SİLİNMESİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı misafir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: print screen v.1.1 PROGRMAININ SİLİNMESİ
    Gönderim Zamanı: 22.Agustos.2009 Saat 10:33
Ad Soyad : Süleyman Aslan
Mesaj:forumunuza, sorunumu bildirmek için üye oldum fakat konu açamadım. hatalar oluştu. herneyse. print screen v.1.1 diye bir program indirdim. yanında da internet sitenizin ismi yazıyor. bu pogramı silmek istiyorum fakat silemiyorum. hatanızı düzeltiniz. yardımcı olunuz. şimdiden teşekkürler
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Agustos.2009 Saat 10:36
merhabalar. indirdiğiniz programın kurulumu yoktur ve tek bir exe dosyasıdır. progrma arka planda çalışıyor ise Print Scr tuşuna basın ve program ekrana gelsin. programın sol alt köşesinde windows başlangıcında otomatik başlatılsın diye onay kutusu var. onu onaylayın. programı kapatın ve programı nereye kopyaladıysanız oradan silin. program tek bir dosyadır ve kurulum paketi yoktur. haliyle bu bir hata vs.. değildir.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,281 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]