Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Kasa Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Hata oluştu
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hata oluştu

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: KOCAELİ
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı hnh Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Hata oluştu
    Gönderim Zamanı: 27.Temmuz.2009 Saat 11:02
İyi günler...

Hata > "C:\WINDOWS\Private$\....\ky007.zip"
Belirtilen Zip dosyasının dosya formatı geçerli değil.

şeklinde bir mesaj veriyor program. ( 6.0) kullanıyorum. Acilen yardımcı olmanızı rica ederim. Teşekkürler...
Yukarı Dön
Guests Açılır Menü Göster
Guest
Guest
  Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Temmuz.2009 Saat 16:54
Merhaba

Hata:
Hata > "C:\Windows\Private$\DATAKENT\ky001.zip" Belirtilen Zip dosyasının dosya formatı geçerli değil
**Yukarıda belirtilen hatada "DATAKENT" bölümü ve "ky001"  bölümü sizde verilen hatada farklı olabilir.

Çözüm:
hatada hatalı yedekleme dosyasının tam yolunu açık olarak vermektedir. yapmanız gereken Bilgisayarım > Yerel Disk C:\  >> Windows >> Private$ dizinine girmeniz. Bu dizinde KULLANICI AD/ADLARI klasör olarak görünecektir. hangi kullanıcıya girişte sorun yaşıyorsanız ( mesajda DATAKENT örnek verilmiştir ) bu kullanıcı dizinine giriniz. bu dizinde "ky"  ile başlayan dosyalar göreceksiniz. hata mesajında hangi dosya bozuk olduğu söyleniyorsa o dosyayı buradan siliniz ve yazılımı yeniden başlatınız. 

**Hatada C:\Windows\Private$\ dizini örnek olarak verilmiştir. sizdeki hatada farklı yol görünebilir. hatadaki dosya yolunu takip edip, dosyayı siliniz.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,195 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]