Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Ozel Rapor Hazırlama
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Ozel Rapor Hazırlama

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
Dravci Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge

Bulundugu Yer: Tekirdag
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 3
  Alıntı Dravci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Ozel Rapor Hazırlama
    Gönderim Zamanı: 03.Temmuz.2009 Saat 16:45
Murat bey yakın alakanız için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz raporu aldığım zaman belirli tarih aralığında program sadece o ayki hareketlerin bakiye raporunu vermekte. Ornegin novalgin ampulden stogumda mayıs başında 60 adet haziran başında 40 adet bulunurken mayıs ayı icindeki bakiye raporunu istedigimde mayıs ayında stoguma sadece 10 adet yeni ampul girmis fakat 30 adet cıkıs yapılmıssa raporda 40 adetlik bir bakiye gormem gerekirken -20 adet goruyorum... zaten temel sıkıntımda burada başlıyor... aldıgım raporları ancak xls olarak kaydedip yeni bastan ms excelde formulasyonlu bir tablo hazırlamam gerekiyor ki bu ek is cıkarmakta. bununla alakalı herhangi bir öneriniz varsa istasyonumuz adına çok müteşekkir olacağız...
Dr. Selahattin AVCI
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Temmuz.2009 Saat 09:28
merhaba, ücretsiz sto kyazılımı için, stok girişleri >> stok bidi düzenleme > raporlar > >bakiye raporları bölümünde size tarih soracaktır. bu rapor sanırım işinizi görebilir.
Yukarı Dön
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı Dravci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Haziran.2009 Saat 17:47
Evet tam olarak oyle. ornegin 001 stok kodlu novalgin ampul mayıs ayında kaç adet kullanılmış kaç adet yeni ampul alınmış ve sonuçta haziranbaşında kaç adet ilacımız kalmış. İlginize şimdiden çok teşekkür ederim
Dr. Selahattin AVCI
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22.Haziran.2009 Saat 21:40
Merhaba Doktor Bey,

amacınız ürünlerin aylık bakiye verilerini mi almaktır. yazdıklarınızdan bunu anladım.

iyi çalışmalar.
Yukarı Dön
Newbie
Newbie
Simge

Alıntı Dravci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Haziran.2009 Saat 12:19
Öncelikle bu programın hazırlanmasında emeği geçen ve ücretsiz olarak kullanımımıza sunan herkese teşekkür etmeyi tüm Tekirdağ 112 Acil sağlık hizmetleri adına bir borç bilirim. Programınızı keşfetmem ile ve kolaylığı sayesinde kısa sürede severek kullanmaya başladık (ilaç takiplerimiz için). Ne yazık ki forum konuları altında sorumu bulamadım bu yüzden yeni bir soru olarak bu konuyu açmak zorunda hissettim kendimi...

İstasyonumuzda uygulamaya başladığımız bazı standartlar gereği aylık olarak stok adı, stok cinsi, stok türü, tarihi ile birlikte stok hareketi (giriş veyahut çıkış) ve son bakiye bilgilerini verecek bir rapor hazırlamak istiyorum. Ön tanımlı raporlar içerisinde sadece bu verileri veren bir rapor bulunmadığından dolayı (ya bu verilerinin yanında diğer ekstra veriler oluyor ki o alanlar bizde boş (zira ilaç satmıyor sadece kullanıyoruz) ya da bir veya birden fazla alan eksik kalıyor). Programla beraber gelen özel rapor hazırlama programınıda birkaç gündür kurcalamama rağmen sorunu bir türlü çözemedim... İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.
                                                    Dr. Selahattin AVCI
Dr. Selahattin AVCI
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,266 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]