Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Genel > Teknoloji haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Windows 7 indir
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Windows 7 indir

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Windows 7 indir
    Gönderim Zamanı: 11.Ocak.2009 Saat 11:24
merhabalar,

microsoft sunuculardai iyileştirme sonrası Windows 7 Build 7000 'i tekrar kullanıcıların indirebilmesi için yayınladı. bu işlem için bir adet hotmail/msn adresinizin olması gerekiyor.

işte indirme ve kayıt adresi :

adrese girdikten sonra sayfa sonunda seçiminizi yapıp işlemi devam ettirin. en son aşamada size bir lisans numarası verecek. (size özel) bu numara ile işletim sistemini kurup aktif edebileceksiniz. ve 1 Ağustos 2009'da seri numarası süresi bitecek. o zamana kadar sorunsuz kullanılabiliyor.

Windows 7 : Gelecek nesil son kullanıcı işletim sistemi modeli. Windows Vista ve Windows Server 2008 teknolojisi üzerine kurulu bir sistem. Microsoft diğer işletim sistemlerinden farklı olarak beta1'i tüm kullanıcıların kullanıına sunuyor. Açam, çok sayıda kullanıcının kullanımına sunarak çok sayıda geri bildirim elde etmek ve haliyle en iyiyi elde etme peşinde. şahsen iyi bir strateji. ve bu beta1 indirme ve lisans numarası verme işlemi ilk 2.5 Milyon kullanıcı için geçerli. ELİNİZİ ÇABUK TUTMANIZ GEREKİYOR :)

ve Windows7 şuanlık ingilizce, almanca, japonca, arapça ve hindu dillerinde yayınlandı.

Düzenleyen murat turan - 11.Ocak.2009 Saat 12:11
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,313 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]