Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: birden fazla depo
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

birden fazla depo

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Kazakistan
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı tezcanvarol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: birden fazla depo
    Gönderim Zamanı: 27.Aralik.2008 Saat 08:03
selamlar, öncelikle ücretsiz yazılım kullandırdığınız ve destek verdiğiniz için sizi kutlarım.

ben yazılımı inceledim ve benden istenen sorunların birçoğunu çözebileceğini gördüm fakat bir sorunum var:

bizde birden fazla depo var. bir anadepo ve şantiye depoları var. programda tek depo olduğundan sorun oluyor. bunu çözebilmek için hareket açıklamalarına girişlerde "ana depo", çıkışlarda ise "şantiye adı" yazarak malın hangi depoya gönderildiğini ve anadepo stok rakamlarını görebiliyorum fakat şantiyelerdeki mallardan kullanılanları çıkamıyorum.böylelikle kullanılan mallar da açıklamalardan liste aldığımda şantiyede gözükmüş oluyor. bu sorunu nasıl çözebiliriz? ücretli versiyonlarda çoklu depo olanağı var mı?

saygılarımla.
Yukarı Dön
Guests Açılır Menü Göster
Guest
Guest
  Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Aralik.2008 Saat 17:38
merhaba, stok takip yazılımında çoklu depo özelliği bulunmamaktadır.Fakat yazılımın ücretli sürümünde çoklu şirket açma(birbirinden bağımsız) özelliği bulunmaktadır.
Yukarı Dön
tezcanvarol Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Kazakistan
Gönderilenler: 2
  Alıntı tezcanvarol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29.Aralik.2008 Saat 11:24
duygu hanım,

yanıtınız ve ilginiz için teşekkür ederim. benim öğrenmek istediğim farklı şirketler açmak değil, aynı şirketin farklı lokasyonları olan birden fazla deposunun bilgilerini tutabilmekti. bu mümkün mü acaba ücretli veya ücretsiz sürümde?

ayrıca forumlarda bazı kullanıcıların yanıt süresine yönelik eleştirilerini ve haksız eleştirilerini okudum. bu konuda insanların yaptığı terbiyesizlik boyutuna varan eleştiriler lütfen şevkinizi kırmasın. bence hem ücretsiz versiyonlar sunarak hem de destek vererek çok önemli bir iş yapıyorsunuz, sizi kutlarım.
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Aralik.2008 Saat 13:53
merhaba, bahsettiğiniz özellik ücretli ve ücretsiz sürümlerde mevcut değildir. ilginiz için teşekkür ederim. iyi çalışmalar...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,320 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]