Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Evrak Takip Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Emniyet İçin Evrak Takip Programı Olabilirmi?
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Emniyet İçin Evrak Takip Programı Olabilirmi?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Şanlıurfa
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı erbey14 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Emniyet İçin Evrak Takip Programı Olabilirmi?
    Gönderim Zamanı: 23.Aralik.2008 Saat 22:18

Şanlıurfa da Polis Memuru olarak çalışıyorum. Bizler hala defter kullanıyoruz ve bir sayfanın üzerinde Gelen ve Giden evrak bölümü vardır. Bizlerde Gelen evrak mutlaka çıkışı olmak zorundadır. Çıkışı olmayan evrakları görebilmek için aynı sayfada olması gerekiyor. Ben takibi kolay olsun diye exell programında gelen giden evrakı kaydetmeye çalışıyorum ama çok verimli olmuyor. Evrak Takip Programınızda gelen giden evrak diyerek aynı sayfa üzerinde ve bazı başlıkları değiştirerek Emniyet Hizmetleri için düzenleyip bizlerin işlerini hafifletirseniz sevinirim eğer değişecekse konu başlıklarını verebilirim.

Şimdiden teşekkürler.
Yukarı Dön
Guests Açılır Menü Göster
Guest
Guest
  Alıntı Guests Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Ocak.2009 Saat 14:05
merhaba. evrak takip yazılımında başlıklar değiştirilebilmektedir. bu konu ile ilgili evrak takip bölümünde daha önce konu açılmış ve olay ayrıltılı olarak anlatılmıştı. konuları karıştırırsanız sanırım bulabilirsiniz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,266 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]