Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Evrak Takip Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Programın Geliştirilmesi
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Programın Geliştirilmesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı drburak2525 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Programın Geliştirilmesi
    Gönderim Zamanı: 02.Aralik.2008 Saat 23:32

İyi Günler

Ben Kaymakamlıkta V.H.K.İ. olarak çalışmaktayım. Memur olan arkadaşlar bilirler ki; en yoğun evrak işlerinin olduğu yer kaymakamlıklardır. Şu anda bulunduğum yerde evraklar defterlere elle yazılarak kaydedilmektedir ve bu işlem hem yorucu hem zaman kaybettiricidir. Bu amaçla 2009 yılından itibaren kullanmak üzere evrak kayıt programı arayışı içerisine girmiş bulunmaktayım. Bu amaçla onlarca program inceledim. Gerek kullanım kolaylığı, gerekse güzel rapor vermesi yönüyle en iyisi DATAKENT'in hazırlamış olduğu program bana göre. Bu güzel programı hazırlayan arkadaşların programı daha da geliştirebilecekleri düşüncesi ile programın Kaymakamlık gibi yoğun evrak yoğunluğunun yaşandığı kurumlarda daha işlevsel olması için bazı eksiklerinin giderilmesi ve bazı fonksiyonların eklenmesini talep ediyorum. Örneğin programda gelen evrak raporu alınırken gelen birim raporda çıkmıyor, bu önemli bir eksiklik. Gelen evraklar kaydedildikten sonra; bazı kayıtlar dağıtımlı oluyor, bunlar için bir adet zimmet raporu çıkarılması programın işlevselliğini artıracaktır (zimmet defteri düzenlemek zorunda kalmayacağımız için). Ayrıca programa bir adet bilgi depolama yaparak, bazı sabit yerlerin tek tek elle yazma yerine sağ tarafında bir adet seçen düğmesi konularak hemen maus ile seçme yapılabilir ve zamandan müthiş tasarruf olabilir. Uzun lafın kısası, bu kadar güzel hazırlanmış bir programın Kaymakamlık personelinin işine yarayabilecek kadar işlevsel olmasını ümit ediyorum. Evrak Takip Programını hazırlayan pek kıymetli arkadaşlara sesleniyorum; programın geliştirilmesi amacıyla mehmetkeskin2007@hotmail.com adresinden benimle iletişime geçerseniz, benim evrak bilgilerim ile sizin program bilginiz birleştirilerek çok daha güzel bir program yapılabilir ve ticaretini yapabilirsiniz (ilk müşterinizde ben olurum, pahalı olmamak koşulu ile :-) malum devlet memuruyuz). Yazımı sabırla okuduğunuz için tşk ederim.
merhaba
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Aralik.2008 Saat 10:32
merhaba, msn adresinizi teknik konuda size yardımcı olabilecek arkadaşa gönderdim. sizinle irtibata geçecekler.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,203 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]