Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: acil form dizaynı
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

acil form dizaynı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı davut027 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: acil form dizaynı
    Gönderim Zamanı: 06.Mayis.2008 Saat 05:44
öncelikle merhabalar ve böyle bir programı ücretsiz sundugunuz için tşk ben form dizaynı yapamıyorum yani yarım kagıda düşürmek istiyorum nasıl yapıcagımı söylerseniz çok sevinirim şimdiden tşk kolay gelsin
Yukarı Dön
davut027 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Alıntı davut027 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Mayis.2008 Saat 02:43
ve buna + olarak dediginiz bi arkadaşa adet girmeyi anlatmışsınız mesela stoktan kaç adet çıktı kime çıktıgını rapora nasıl gökebilirim elimde kaç adet kaldıgını nasıl görebilirim yardımcı olursanız sevinirim
Yukarı Dön
Newbie
Newbie

Alıntı davut027 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Mayis.2008 Saat 02:38
çok yardımcı oldunuz tşk ederim acil yazmıştım bide
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Mayis.2008 Saat 01:31
merhaba, yazılımda kağıt ayarı mevcut değil. raporlar A4 formatında tasarlanmış ve bını değiştirme imkanınız yok. fakat bazı raporlarda Excel'e veri aktarımı ( export) bulunmakta. verileri excel'e aktarıp tasarımı orada da yapabilirsiniz. bakiye raporları Kayıtlı Stoklarda RAPORLAR komutu altında bulunmakta. ve cevaplamalarda bazen 1-2 gün gecikme olmakta, işlerinden fırsat buldukça ücretsiz yazılımlar için kullanıcılara ücretsiz bilgi sunumu yapabilmekteyim.
Yukarı Dön
Newbie
Newbie

Alıntı davut027 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Mayis.2008 Saat 07:08
allahtan ücretlinizi almamışım o zamanda kaç kuruş verdiniz gibi bi cevap kullanabilirdiniz tşk ben logo 2 aldım gerek kalmadı programa en iyisi logo herkese tavsiye ederim
Yukarı Dön
Deadly_scorpion Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie
Simge
YaŞaYan Ölü

Bulundugu Yer: Hüzün Adası
Gönderilenler: 166
  Alıntı Deadly_scorpion Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Mayis.2008 Saat 07:40

Orjinalini yazan: davut027

allahtan ücretlinizi almamışım o zamanda kaç kuruş verdiniz gibi bi cevap kullanabilirdiniz tşk ben logo 2 aldım gerek kalmadı programa en iyisi logo herkese tavsiye ederim

Merhaba;

Biz elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışıyoruz.İş yoğunluğuna göre size program yazarı ilgi gösteriyor.Forumda yardım ve bilgide ücretli veya ücretsiz program ayrımı yapmıyoruz.Sabırlı olmayı ve bilgi istemeyi bildikten sonra kimsenin sorusu cevapsız kalmaz.

Düzenleyen Deadly_scorpion - 13.Mayis.2008 Saat 07:43
Belki bir parça tuhafım...
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Mayis.2008 Saat 08:12

hem ücretsiz yazılım dağıtacağız birde anlık sınırsız yardım öyle mi? bu değirmen nasıl dönüyor haberiniz var mı? bazı müşteriler var ücretsiz yazılımları ısrarla satın alıyorlar, emeğin değerini biliyorlar ve desteklerini telefonla istediklerinde alıyorlar. benim ayakta kalabilmem demek daha fazla yazılım üretebilmem demek, insanların belki daha fazla ücretsizve yazılım kullanabilmesi demek. ne yapmamı istiyorsunuz? ben ücretsiz kullanıcılar mağdur olmasın diye forum'u kurdum sizin yaptığınıza bakın. hoş bir davranış değil arkadaşım bu.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,261 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]