Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Stok takip programı hakkında
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Stok takip programı hakkında

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 2
  Alıntı sessizsahiller Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Stok takip programı hakkında
    Gönderim Zamanı: 03.Nisan.2008 Saat 05:30
merhabalar ben sizin süresiz olan stok takip programınızı kullanıyorum. bütün bilgileri girdim ancak 123 diye adlandırdığınız bölümde alış bilgileri kısmı aktif değil.Alış fiyatlarını girmem için ne yapabilirim.
AyŞe AKSOY
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Nisan.2008 Saat 05:42
merhaba sorunuzu tam olarak anlayamadım fakat son cümlenize istinaden size bilgi vereyim. yazılımda 4 adet fiyat seçeneği var. bunları siz kendi sisteminize böre
1- benim alış fiyatımdır
2- özel satış fiyatımdır gibi sistem kurmanız gerekiyor.
Yukarı Dön
sessizsahiller Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 2
  Alıntı sessizsahiller Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2008 Saat 10:39

Anlatmaya çalıştığımı tam olarak anlatamadım sanırım.  ben bu programı kullanmaya başlayacağım fakat öncesinde çözmem gerekiyor. bu programda  faturalarımı girebilecekmiyim ve stok kartları açtığımda en altta bulunan en altta ki 1 de yılbaşı devir y..b.b giren  y.b.b çıkan  bakiye gibi bölümler var ordaki 2 ye tıkladığımda son alış tarihi son alış fiyatı gibi bir bölüm var orada nasıl işlem yapacağımı bilmiyorum okanuda yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkürler ( kusura bakmayın pc kanusunda çok acemiyim programları da bilmiyorum )

AyŞe AKSOY
Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2008 Saat 14:31
merhaba, yazılım yalnızca stok için kullanılmakta. sayfa altında 1.2.3 kısımları ise siz stok hareketi girdikçe o kısımlar analiz olarak size sunulacaktır. o kısımları yazılım girdiğiniz verilere istinaden doldurmakta.

Düzenleyen administrator - 07.Nisan.2008 Saat 14:33
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,145 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]