Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Evrak Takip Programi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: evrak takip programı hakkında
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

evrak takip programı hakkında

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı tekaslan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: evrak takip programı hakkında
    Gönderim Zamanı: 12.Mart.2008 Saat 07:18

programı çok beğendim ve  2008 yılı itibariyle kullanıyorum.Hazırlayan arkadaşlara buradan teşekkürllerimi bildirmek isterim.Ancak kullanışlı bir program olmasına karşın eks** olduğunu düşündüğüm bazı noktalar var.

Mesela giden veya gelen evrak kayıt esnasında kopyala yapıştır yada aşağıya doğru tutup çekme özelliği yok.diyelimki Geldiği yer-milli eğitim müdürlüğü tekrar alt satırda da aynı oraya yazıyı tekrar yazmak gerekiyor.

yazının altına den-den işareti koyunca ortaya getirmek için excel işaretleri kullanılamadığı için de ortalamıyor.

Numara verirkende kendisi otomatik olarak atmıyor.

Düzelme imkanının mümkün olduğu kadar bu özelliklerde olursa daha iyi olur         &n bsp;   

Tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla. 

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Mart.2008 Saat 03:08

merhaba, aslında bahsettiğiniz gibi bazı bölümlerde otomatik tanımlama yapılabilir. daha öcneden bu tür ekleri düşündüm fakat zaman olmayınca olmadı. otomatik numaraya gelince eğer evrak no kısmını boş bırakıp kayıt yaparsanız yazılım numara verecektir.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,211 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]