Datakent Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Datakent Yazılımları Bilgi Paylaşım Bölümü > Stok Takip & Stok Takip Pro
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Stok takip aldatmaca sı?
  Yardım Yardım  Hızlı Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Stok takip aldatmaca sı?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Newbie
Newbie

Bulundugu Yer: Turkey
Online: Sitede Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı werty Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Stok takip aldatmaca sı?
    Gönderim Zamanı: 08.Subat.2008 Saat 16:20

ARKADAŞLAR BEN BU SİTEYE YENİ GELDİMM..

GELME SEBEBİM İSE BEN STOK TAKİP 1.5 KULLANIYORDUM VE BİR ARKADAŞIM BU PROGRAMA BAĞLANMAMA MI VE BU PROGRAMIN 8-9 AY SONRA HATALAR VERDİĞİNİ VE BU HATALARIN DÜZELTİLMESİ İÇİN ÜRETİCİ KİŞİNİN BUNDAN BİR BEDEL TALEP ETTİĞİNİ YANİ ÜCRETSİZ AMA İLERİDE PROGRAMIN ÜCRETİNİN ÇIKTIĞI SÖYLENİYORR.. BİLGİSİ OLAN VARMI BUNUN DA BİLGİSİNİ VERMENİZİ SİZLERDEN RİCA EDERİM..

Yukarı Dön
murat turan Açılır Menü Göster
Admin Group
Admin Group
Simge
Datakent

Gönderilenler: 1798
  Alıntı murat turan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Subat.2008 Saat 04:52

merhaba,

stok takip yazılımında hiçbir sınır limit veya kullanıcının ileride ücretli sürümü almaya zorlanabilecek herhangi bir ek yazılım içermemektedir, ücretsiz yazılımların hiç birisinde bu yönlü bir eklenti mevcut değildir, yalnızca ücretsiz yazılımların telefon desteği yoktur, her sorununuz olduğunda telefonla arayıp online destek alma imkanınız yok. ücretsiz yazılımlara yalnızca bu forum aracılığı ile destek verilmektedir. ve forum'a ücretsiz yazılımlar için yazan ve destek isteyen hiçbir kullanıcı mesajı boş bırakılmadan yanıtlanmıştır. öyle bilir bilmez karalama yapmak pek yakışık almıyor. ve yazılımda sorun neden çıkabilir?
disk bozulabilir, virüsler veri tabanlarını bozabilir veya silebilir, ani elektrik kesintileri (yazılım açık iken) ver itabanlarını bozabilir

çözüm: elektrik ikesintilerini engellemek için güç kaynağı
-diğer sorunlar için size sürekli yedek alma işlemi yamanız gerekir

ve ücretsiz yazılımlara telefon desteği için; http://www.datakent.com/sozlesme.asp

iyi çalışmalar

Yukarı Dön
serhatcan2 Açılır Menü Göster
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 7
  Alıntı serhatcan2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Subat.2008 Saat 02:45
BENDE ÜCRETSİZ YAZILIMI KULLANIYORUM AMA SAĞOLSUN MURAT BEY TELEFON ACTIGIMDA DA MSN YE EKLEDİGİNDE DE YARDIMLARINI ESİRGEMEDİ BENDEN PROGRAMIN KESİNLİKLE YEDEGİNİ ALINIZ HEM BEDAVA İNDİRİYORSUNUZ HEMDE BURADA BUNU YARGILIYORSUNUZ EMEĞE SAYGINIZ OLSUN BİRAZ SAOLSUN MURAT BEYİ TANIMAM BİLE AMA TAA TRABZONDAN BANA COK DESTEK OLSU SAYGILARIMLA
serhatcan2
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Menü Göster

Bu Sayfa 0,211 Saniyede Yüklendi. [power by : WebWiz]